Дата публікації:
15 вересня 2022
Кількість переглядів:

Проектними завданнями амбасадора проекту ГО «Центр громадських ініціатив «Інтелект Сумщини» «Мир у цифровий час» студента Інституту права  Сумського державного університету Максима Кисельова є розвиток відкритої молодіжної спортивної спільноти, що тренується на базі СумДУ.

Головною запорукою успіху є власний приклад участі у змаганнях.

Днями Максим разом з координатором проекту по Сумській області, доцентом кафедри психології, політології та соціокультурних технологій Олегом Туляковим у відповідних вікових та вагових категоріях стали переможцями чемпіонату Сумської області з класичного пауерліфтингу у троєборстві. У цьому виді змагань кінцевий результат підраховувався за результатами трьох класичних вправ: присідання зі штангою, жиму штанги на горизонтальній платформі та становій тязі.

Перемога стала потужним стимулюючим фактором у справі залучення місцевої спільноти до спорту та фізичної культури.

Підготував спортсменів до змагань тренер, майстер спорту міжнародного класу Леонід Сорокін.