27 вересня 2022

Професор кафедри психології, політології та соціокультурних технологій Андрій Лебідь та аспірант кафедри Артем Бондарєв взяли участь у міжнародному науковому семінарі, на якому розглядалися актуальні питання сталого розвитку на національному та регіональному рівнях. Захід було проведено за підтримки дослідницького та аналітичного центру The Economist Group, афілійованого з міжнародно визнаним виданням The Economist (Великобританія).

Під час семінару були обговорені проблеми сталого розвитку країн та громад відповідно до їх ESG-рейтингу, який вимірює стійкість до довгострокових ризиків, зокрема, соціальних та управлінських. Під час зустрічі науковці кафедри представили доповідь на тему “Цілі та завдання сталого розвитку громад: ESG-методологія даних та рейтингів”, в якій було зазначено, що використання ESG-даних на рівні місцевих громад є ключовим для вимірювання їх стійкості та сталості, а проактивне управління показниками ESG допомагає управляти ризиками та створює нові можливості для розвитку. Було зазначено також, що ESG-оцінка розвитку територій є важливою у процесі прийняття рішень, адже допомагає визначити профіль ризику та його загальний рівень.