06 жовтня 2022

За ініціативою професора кафедри ППСТ Андрія Лебідя відбулася настановча зустріч аспірантів кафедри 1-го та 2-го років навчання.  Під час зустрічі аспіранти були ознайомлені із змістовною частиною ОП зі спеціальності 033 “Філософія”; очікуваними результатами навчання здобувачів освіти; переліком, змістом і взаємозв’язком освітніх компонентів; формою організації освітнього процесу; інструментами системи внутрішнього забезпечення якості освіти та ін.
Окремо були обговорені питання забезпечення можливості здобувачами вищої освіти формувати індивідуальну освітню траєкторію; реалізації права на вибір навчальних дисциплін; надання учасникам освітнього процесу інформації щодо цілей, змісту та очікуваних результатів навчання, порядку та критеріїв оцінювання у межах окремих освітніх компонентів та ін.

Важливим з точки зору якісної підготовки здобувачів третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти є питання поєднання навчання і досліджень під час реалізації ОП; залучення  здобувачів вищої освіти до процесу періодичного перегляду ОП та інших процедур забезпечення її якості.