17 жовтня 2022

До Дня психічного здоров'я, який відзначається 10 жовтня, студенти першого курсу спеціальності "Психологія" спільно з психологічною службою СумДУ підготували інформаційно-просвітницький флеш-моб.

Протягом тижня, починаючи з 10го жовтня на сторінці Психологічної служби СумДУ в інстаграм, публікувалися дописи, які були створені студентами спеціальності "Психологія". Студенти, об'єднавшись у міні-групи, обрали актуальні теми та підготували дописи про: міфи щодо психологів, популярні фільми та книги про психологію, проблеми з якими можна звернутися до психолога, про прокрастинацію, а також про поради, щодо підтримки психічного здоров'я під час війни.
Переглянути дописи, які створили студенти можна за посиланням: https://instagram.com/psy.service_sumdu