20 жовтня 2022
Постановою Верховної Ради України від 6 жовтня 2022 року за №2635-IX “Про присудження у 2022 році Премії Верховної Ради України за внесок молоді у розвиток парламентаризму, місцевого самоврядування” присуджено Премію аспіранту кафедри ППСТ Рибалкові Андрію. Ця висока відзнака присуджується тим, хто активно сприяв процесам державотворення, захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, розвиткові парламентаризму та місцевого самоврядування; хто досяг значних результатів у вирішенні соціальних і правових питань. Колектив кафедри вітає Андрія Рибалка, чиї здобутки високо оцінені, та бажаємо нових звершень у вільній мирній Україні. З Постановою та списком лауреатів можна ознайомитися за посиланням.