20 жовтня 2022
На кафедрі ППСТ розпочинається реалізація трирічного проекту за програмою ЄС Еразмус+ напряму «Жан Моне». До складу проєктної команди від кафедри увійшов доктор філософських наук, професор Андрій Лебідь. Проект рівня Модуль “European Values of Intercultural Dialogue in the Field of Education: Interdisciplinary and Inclusive Approaches” охоплює кращі практики Європейського Союзу, що пов’язані з імплементацією механізмів та цінностей ЄС, спрямованих на протидію сучасним викликам і загрозам, сприянню сталого розвитку освіти. Це зайвий раз підтверджує високий європейський рівень, масштабне запровадження європейських цінностей та стандартів в освітні та наукові послуги СумДУ та кафедри ППСТ на шляху подальшого розвитку в рамках Європейського Простору Вищої Освіти.