Здобувачки ОП "Психологія" провели практичне заняття в ГО "Феліцитас"

15 квітня 2024
11 квітня здобувачки 2 курсу освітньої програми "Психологія" відвідали ГО "Феліцитас", де мали можливість провести практичне заняття з ліплення повітряним пластиліном.

Здобувачка 3 курсу ОП «Психологія» провела профорієнтаційне заняття в Дружбівському навчально-виховному комплексі.

15 квітня 2024
Песоцька Анастасія здобувачка 3 курсу ОП «Психологія» в межах проходження практики в психологічній службі СумДУ під керівництвом Сахно П.І. провела Профорієнтаційне заняття, присвячене вибору професії  для 9-тикласників.

Продовження практичних занятть здобувачів освітньої програми «Соціальна робота» в ГО «Феліцитас»

10 квітня 2024
9 квітня відбулося чергове заняття, підготовлене студентами першого курсу спеціальності «Соціальна робота» для клієнтів  Центру «Сприяння» ГО «Феліцитас». Здобувачі продовжили проводити з вихованцями вправи з малювання.

Майбутні менеджери соціокультурної діяльності опановують практичні аспекти іміджелогії громад

09 квітня 2024
09 квітня для здобувачів ОП "Менеджмент соціокультурної діяльності"  відбулося заняття з дисципліни Іміджелогія та брендінг з залученням практика Закревської Тетяни Дмитрівни, начальника відділу маркетингу, промоції, туризму управління стратегічного розвитку міста Сумської міської ради.

Сахно Крістіна Сергіївна – провідний фахівець Гендерного ресурсного центру СумДУ.

Сфера наукових інтересів: вікова психологія, консультативна психологія та арт-терапія, гендерні відносини та гендерна політика в Україні, соціальна нерівність і соціальні проблеми, дослідження трудової міграції та протидії торгівлі людьми, розвиток молодіжного волонтерського руху.

Має значний досвід в розвитку молодіжного волонтерського руху, проектної роботи, досвід грантової діяльності, тренерській діяльності.

Тел. (0542) 68-78-97

кімната Н-311

ОСВІТА ТА КАР’ЄРА

1995 – 1999 роки - Навчання у Краснолучській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів №2.

1999 – 2005 роки - Навчання у Сумській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів №9.

2005 – 2010 роки  - Навчання у Сумському державному педагогічному університеті ім.. А. С. Макаренка. Факультет педагогіки і практичної психології, спеціальність – Практична психологія та англійська мова.

2010 – 2012 роки - Навчання у Сумському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти. Спеціальність – Педагог вищої школи (заочно).

ГРОМАДСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ

з вересня 2005 року

з жовтня 2006 року

2007 - 2011 роки

з травня 2011 року

з вересня 2012 року

2012, 2017, 2018 роки

2018 рік

2017-2019 роки

2019 рік

Член Сумської міської молодіжної організації старшокласників /МОСТ/.

Член Сумської міської молодіжної громадської організації «Студентська Республіка» (організатор Сумського віденського балу, Всеукраїнського конкурсу «Кращий студент України», молодіжного фестивалю «Студентська республіка», тренінгового курсу «Школа успіху» благодійна акція «Бути дитиною в Україні»)

Організатор Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця» у Сумській області

Керівник Сумського відділення Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця»

Тренер-консультант ГО «Професійна ліга соціальних працівників Сумщини».

Член відбіркової комісії міського конкурсу з визначення проектів, розроблених інститутами громадянського суспільства у сфері роботи з дітьми та молоддю, управління молоді та спорту СМР

Член колегії управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації

Член відбіркової комісії обласного конкурсу з визначення проектів, розроблених інститутами громадянського суспільства у сфері роботи з дітьми та молоддю, управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації

Член комісії, щодо встановлення Премії міського голови за особливі досягнення молоді у розбудові міста.

ПРОФЕСІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ:

з березня 2010 року-

вересень 2019 року

з грудня 2013 року-дотепер

Практичний психолог Сумського дошкільногонавчального закладу № 6 «Метелик»

ГО «Професійна ліга соціальних працівників Сумщини», керівник проекту «Поширення національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми» Сумський компонент.

СТАЖУВАННЯ, ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

2008 – 2010 роки

тренер проекту "Обмін досвідом у сфері ініціатив, направлених на протидію торгівлі людьми" (Сумська обласна громадська організація "Майбутнє Сумщини" під кураторством Харківської міжнародної  організації "Жіноча громада")

2010 рік

тренінг для тренерів «Лідерство та командотворення» (Ресурсний центр для громадянського суспільства «ГУРТ» м. Київ)

2010 - 2011 роки

тренер Сумської обласного молодіжної програми «Тренінговий курс «Школа успіху» (Управління у справах молоді та спорту Сумської ОДА)

2011 рік

«Психодинамічна корекція теорія і практика Юндіанської піскової терапії» (Асоціація практикуючих психологів Одеської області)

2012 рік

«Психодіагностика в роботі практичного психолога» (Київський тренінговий центр практичної психології «Я»)

2013 рік

тренінг «Раціонально – інтуїтивна терапія. Базові методи консультування» (Київський тренінговий центр практичної психології «Я»)

2013 рік

з 2012 року – дотепер

з 2013 року – дотепер

тренінг для тренерів «Протидія торгівлі людьми, ідентифікація постраждалих та робота з ними» (ОБСЄ)

тренер волонтерських програм Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця».

Тренер – консультант, експерт – модератор заходів у рамках реалізації Сумського компоненту проекту «Поширення національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в Україні».

з вересня 2018 року – дотепер

Проходжу навчальний курс з мультимодальної арт-терапії від ВГО «АРТ-терапевтична асоціація»