Здобуваємо тренерський досвід на базі університету третього віку

18 квітня 2024
18 квітня Катерина Завадська, здобувачка освітньої програми «Соціальна робота» СумДУ, провела перше заняття тренінгового курсу «Говори. Слухай. Відповідай» на факультеті психологічної підтримки університету третього віку Сумського міського територіального центру «Берегиня».

Рух "Бджоли - за мед, а психологи і медики - за транс" набирає оберти: майстер-клас доцента кафедри ППСТ С.О. Ніколаєнка

17 квітня 2024
17 квітня у «Конгрес-центрі» відбувся третій майстер-клас «Практичне введення в трансову роботу», який провів доцент кафедри ППСТ С.О. Ніколаєнко.

Гра як спосіб розповісти про важливе: профорієнтаційний захід від здобувачів ОП "Соціальна робота"

16 квітня 2024
16 квітня здобувачі освітньої програми «Соціальна робота» провели цікавий і корисний захід «Від мрій до дій» з метою популяризації соціальної роботи серед майбутніх абітурієнтів та студентів.

Гостове заняття для магістрантів ОП "Організаційна психологія" відбулося на кафедрі ППСТ

16 квітня 2024
16 квітня відбулося гостьове заняття здобувачів освітньої програми "Організаційна психологія" другого (магістерського) рівня вищої освіти з фахівцем з персоналу Німецького товариства Міжнародного Співробітництва (GIZ) Юлією Пронь.

Чернякова Анна Анатоліївна – практичний психолог, асистент кафедри ППСТ.

Сфера наукових інтересів: дослідження особливостей  копінг-поведінки батьків у вихованні  підлітків, метод арттерапії у роботі з різними категоріями клієнтів.

Має значний  досвід психологічного консультування дітей та дорослих, тренерської діяльності та  проектної роботи.

Тел. (0542) 68-78-97

кімната Н-311

ОСВІТА ТА КАР’ЄРА

З вересня 2017 р. - по цей час - провідний фахівець проблемної лабораторії ЦСГАРД СумДУ, асистент кафедри ППСТ

2016  – 2017 р.р. - заступник директора з виховної роботи ЗОШ №15

з  1.10.2016  р. - по цей час - навчання в аспірантурі КНПУ ім.М.П.Драгоманова за спеціальністю - вікова та педагогічна психологія.

2013 р. - Перемога у міському конкурсі молодих фахівців психологічної служби "Психологічний дебют" (Імісце)

2010 – 2017 р.р. - ЗОШ №15, м. Суми. Практичний психолог. Учитель англійської мови

2002–2007 р.р. - Сумський державний педагогічний університет ім. А. С. Макаренка, факультет – соціально-гуманітарний, спеціальність – практична психологія та англійська мова. Диплом з відзнакою.

СТАЖУВАННЯ, ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

6-14. 12. 2005 р., м. Суми - Семінар з підготовки обласних педагогів-тренерів Програми «Сприяння просвітницькій роботі «Рівний-рівному» (Академія педагогічних наук України, Програма розвитку ООН). Свідоцтво.

23.11 2010 р., м. Суми - Навчальний семінар - тренінг з питань гендерної освіти  на базі КУ Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти. Сертифікат учасника.

24-25. 02 . 2012 р. , м. Київ - ІІ Всеукраїнський батьківський форум " Сім’я в контексті сучасних тенденцій". Матеріали конференції, сертифікат.

Лютий 2013 р., м. Суми  - Тренінг "Рационально - интуитивная терапия. Базовые методы консультирования", тренер : Милютина Е.Л. , кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології розвитку Київського національного університету ім. Тараса Шевченка. Сертифікат

16.09 - 11.10.2013р., м. Суми - Навчання на факультеті підвищення кваліфікації Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. Свідоцтво НВВ №021254. Проходження позачергової атестації, з подальшим присвоєнням ІІ кваліфікаційної категорії.

Вересень 2013р. , м. Суми - Тренінг "Песочная психотерапия" , тренер : Милютина Е.Л. , кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології розвитку Київського національного університету ім. Тараса Шевченка. Сертифікат.

16.02 - 18.02.2015р., м. Суми - Навчальний семінар - тренінг у рамках впровадження Школи розв’язання конфліктів. Свідоцтво.

25.02.2015 р., м. Суми - Міський  Психологічний марафон "Психолог і Я". Сертифікат № 1517.

Червень 2017 р.  -  участь у Школі-тренінгу «Техніки розвитку бізнес  активності у місцевих громадах для лідерів громадських організацій», в рамках Менторської інноваційної програми, що спрямована на роботу з ВПО «e-Solutions».

НАУКОВІ ПРАЦІ

2006 р. - Наукова стаття "До проблеми психічної саморегуляції особистості".  Учасник І Міжнародної науково - практичної конференції для студентів та аспірантів.

2011 р. - Стаття у методичному педагогічному альманасі з питань виховання  "15 років з "Ростком" Психологічна служба в інноваційному виховному просторі"

2014 р.  - Наукова стаття " Робота психологічної служби в інноваційному освітньому просторі". Учасник обласної науково - практичної конференції «ОБДАРОВАНА МОЛОДЬ - УСПІШНА ДЕРЖАВА»

2017 р. - Наукова стаття  «Особливості батьківської копінг – поведінки у вихованні дітей». Збірник наукових статей, кафедра психології КНПУ ім М. П. Драгоманова