День відкритих дверей СумДУ у форматі «швидких побачень» за участі викладачів, співробітників та здобувачів кафедри ППСТ

20 квітня 2024
20 квітня в СумДУ відбувся День відкритих дверей. Захід передбачав незвичний формат – абітурієнти знайомилися зі спеціальностями в формі «швидких побачень».

Здобуваємо тренерський досвід на базі університету третього віку

18 квітня 2024
18 квітня Катерина Завадська, здобувачка освітньої програми «Соціальна робота» СумДУ, провела перше заняття тренінгового курсу «Говори. Слухай. Відповідай» на факультеті психологічної підтримки університету третього віку Сумського міського територіального центру «Берегиня».

Рух "Бджоли - за мед, а психологи і медики - за транс" набирає оберти: майстер-клас доцента кафедри ППСТ С.О. Ніколаєнка

17 квітня 2024
17 квітня у «Конгрес-центрі» відбувся третій майстер-клас «Практичне введення в трансову роботу», який провів доцент кафедри ППСТ С.О. Ніколаєнко.

Гра як спосіб розповісти про важливе: профорієнтаційний захід від здобувачів ОП "Соціальна робота"

16 квітня 2024
16 квітня здобувачі освітньої програми «Соціальна робота» провели цікавий і корисний захід «Від мрій до дій» з метою популяризації соціальної роботи серед майбутніх абітурієнтів та студентів.

Данілова Дар’я Едуардівна – викладач-стажист.

Сфера наукових інтересів: ціннісно-мотиваційна сфера, робота в тренінговому форматі, екзистенційна психологія.

Має досвід психологічного консультування в офлайн та онлайн форматі, тренерської діяльності та проектної роботи.

ПОСАДА: викладач-стажист кафедри психології, політології та соціокультурних технологій.

ОСНОВНІ ДИСЦИПЛІНИ: «Вступ до спеціальності», «Психологія релігії», «Система роботи психологічних служб та методика роботи практичного психолога»

ОСВІТА ТА КАР’ЄРА:

2023 –  по теперішній час Викладач-стажист Сумського державного університету

2022 – 2023 Практичний психолог Сумського державного університету.

2021 – 2023 КУ Сумський обласний інститут післядипломної освіти спеціальність «Практична психологія» (рівень магістр).

2020 – 2022 р. р. Керівник гуртка «Простір психології» Сумського Палацу дітей та юнацтва

2019 – по теперішній час Приватна консультативна практика офлайн та онлайн.

2019 – 2021 р.р.  Психолог міжнародного чат-боту «Elomia»

2016-2020 – Сумський державний університет, ОП «Психологія» (рівень бакалавр), диплом з відзнакою.

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ:

10.10.2020 – Перший міжнародний онлайн-форум української психоонкологічної асоціації

19.12.2020 – IV Науково-практична конференція з міжнародною участю з Екзистенційного аналізу та логотерапії «Персональне буття в психотерапії»

2021 – по теперішній час – член ГС «Національна психологічна асоціація»

04.-06.11.2021 – International scientific and practical online conference «Psycology of crisis situation: science and practice»

11.12.2021 – V Науково-практична конференція з міжнародною участю з Екзистенційного аналізу та логотерапії «Буття у співвіднесенні зі смислом: аспекти психотерапії».

04-06.02.22 – Дводенний тренінг «Розширені навички ефективної роботи з ветеранми(ками) та їх травмами»

06.04.2022 – Підвищення кваліфікації за темою «Психологічна підтримка особистості в умовах війни».

12.04.2022 – Дводенний тренінг «Ефективна підтримка психічного здоров’я у кризовій ситуації»

21.04.2022 – Семінар «Практична психосоматика: подолання стресу війни»

29.04.2022 – Семінар «Психічні розлади у дітей та підлітків під час війни в Україні».

04.05.2022 – Навчально-практичний вебінар «The Flash Technique and EMDR»

21.05.2022 – Навчально-практичний вебінар «Основні засоби і методи роботи психолога з ПТСР»

НАУКОВІ ПРАЦІ

Наукова стаття "Ціннісно-мотиваційна сфера представників студентського самоврядування закладу вищої освіти". Соціально-гуманітарний вісник: зб. наук. пр.–Вип. 32-33.–Харків: СГ НТМ «Новий курс», 2020.–251

Наукові тези «Функції і місце ціннісних орієнтацій в структурі особистості». Збірник ІІ-ої Міжнародної студентської науково-практичній конференції «Психологічні аспекти кроскультурної взаємодії у медіасередовищі», 2021.

Данілова Д.Е. Розвиток ціннісних орієнтацій осіб періоду ранньої дорослості. Психологія: від теорії до практики: матеріали V Міжнародної науково-практичної конференції «Інноваційні технології в роботі практичного психолога» (31 травня 2022 року, м. Суми) / за заг. ред. А. В. Вознюк, О. Ю. Василега. [у 2-х ч.]. Ч. 1. Суми: НВВ КЗ СОІППО., 2022. С. 29-33.

Данілова Д.Е. Тренінг як метод розвитку ціннісних орієнтацій. Психологічні умови розвитку особистісно-професійної компетентності педагога: матеріали IV Всеукраїнського науково-практичного форуму «Соціально- психологічні аспекти розвитку особистіснопрофесійної компетентності педагога в умовах інноваційних змін» (21–27 листопада 2021 року, м. Суми) [у 2-х ч.] Ч. 1. / за заг. ред. А. В. Вознюк, О. Ю. Василега. Суми: НВВ КЗ СОІППО, 2021. С. 36-38.

Данілова Д., Гунбіна А. Ефективні методи кризової соціально-психологічної підтримки в соціальній роботі. International Electronic Scientific and Practical Journal "WayScience". 2023. 134-137.

Данілова Д., Гунбіна А. Психологічна підтримка та взаємодія в соціальній роботі. International Electronic Scientific and Practical Journal "WayScience". 2023. С. 183–187.

КОНТАКТИ:

Тел. (095) 57 26 854