Ознайомлення здобувачів освітньої програми «Соціальна робота» із програмою «Ласкаво просимо до вулиці Сезам» відбулося на кафедрі ППСТ

02 травня 2024
В рамках вивчення предмету «Загальна та соціальна педагогіка» днями зі здобувачами ОП «Соціальна робота» було проведено заняття з ознайомлення з програмою «Ласкаво просимо до вулиці Сезам».

Творче заняття для клієнтів ГО «Феліцитас» провели здобувачі освітньої програми «Соціальна робота»

30 квітня 2024
30 квітня чергове творче заняття для клієнтів ГО «Феліцитас» провели здобувачі освітньої програми «Соціальна робота». Це завершальний захід на нашій базі практики в цьому семестрі.

Результати другого дня молодіжного табору з міжетнічної толерантності “Місто рівних”

28 квітня 2024
28 квітня в Сумському державному університеті пройшов другий день молодіжного табору з міжетнічної толерантності “Місто рівних”.

Здобувачі третього курсу освітньої програми «Соціальна робота» проводять заняття на базі ГО «Феліцитас»

26 квітня 2024
26 квітня відбулася чергова зустріч наших студентів третього курсу ОП «Соціальна робота» з вихованцями ГО «Феліцитас». Цього разу було проведене заняття з аплікації та заняття з рухової активності.

22 серпня 2020 року доцент кафедри психології, політології та соціокультурних технологій Семенов В.М. прийняв участь у роботі ІІ-ї науково-практичної конференції «Історико-краєзнавчі дослідження Тростянецької громади: стратегія побудови туристично-рекреаційного кластеру Сумщини».

Під час пленарних засідань конференції виступили науковці з навчальних закладів Сумської, Полтавської, Чернігівської областей, практики з питань музейної справи, археології та туризму. Доцент Семенов В.М. виступив з доповіддю «Місце туристичної галузі в процесі державотворення України» у якій визначив проблемні питання ринку праці Сумщини та запропонував можливі шляхи їх вирішення. Як підґрунтя для доповіді ним були використані результати дослідження авторського колективу кафедри психології, політології та соціокультурних технологій на замовлення Департаменту соціального захисту Сумської обласної державної адміністрації «Дослідження шляхів удосконалення структури та рівня зайнятості населення праценадлишкових територій Сумської області»

Під час перерви у роботі пленарного засідання конференції силами учасників військово-патріотичних груп була проведена реконструкція бою по визволенню м. Тростянець від німецьких загарбників.