Ознайомлення здобувачів освітньої програми «Соціальна робота» із програмою «Ласкаво просимо до вулиці Сезам» відбулося на кафедрі ППСТ

02 травня 2024
В рамках вивчення предмету «Загальна та соціальна педагогіка» днями зі здобувачами ОП «Соціальна робота» було проведено заняття з ознайомлення з програмою «Ласкаво просимо до вулиці Сезам». 

Творче заняття для клієнтів ГО «Феліцитас» провели здобувачі освітньої програми «Соціальна робота»

30 квітня 2024
30 квітня чергове творче заняття для клієнтів ГО «Феліцитас» провели здобувачі освітньої програми «Соціальна робота». Це завершальний захід на нашій базі практики в цьому семестрі.

Результати другого дня молодіжного табору з міжетнічної толерантності “Місто рівних”

28 квітня 2024
28 квітня в Сумському державному університеті пройшов другий день молодіжного табору з міжетнічної толерантності “Місто рівних”.

Здобувачі третього курсу освітньої програми «Соціальна робота» проводять заняття на базі ГО «Феліцитас»

26 квітня 2024
26 квітня відбулася чергова зустріч наших студентів третього курсу ОП «Соціальна робота» з вихованцями ГО «Феліцитас». Цього разу було проведене заняття з аплікації та заняття з рухової активності.

Центр соціальних досліджень Сумського державного університету провели дослідження «Оцінка потреб жителів Сумської області», яке проводилося протягом 4-17 квітня 2022 року. Дослідження спрямовано на проведення оперативної оцінки потреб населення Сумської області з подальшою розробкою рекомендацій до програм оперативного задоволення потреб вразливих груп населення через гуманітарну допомогу; до системи надання соціальних послуг, а також до локальних програм з відновлювання Сумської області.

Зазначений звіт є першим етапом оцінки потреб жителів Сумської області. За результатами повного комплексу дослідницьких заходів Сумська ОВА та керівництво ТГ отримають оперативні дані щодо структури та потреб населення. Реалізація заходів дозволить посилити соціальну стійкість територіальних громад, оскільки передбачатиме партиципативний принцип розробки рекомендацій. Всього методом онлайн анкетування опитано 394 цивільного населення, із них 69% жінок та 31% чоловіків, які не залучені до військової служби та бойових дій. 70,4% опитаних наразі проживають в містах області та інших областях України; 20,4% – селах; 1,4% – у віддалених селах громади; 7,8% – виїхали за кордон. Дослідженням охоплено різні групи потреб (фізіологічні, потреби в безпеці та зайнятості), доступ до послуг (гуманітарна допомога, фінансова допомога, працевлаштування, навчання, медична і психологічна допомога, догляд вдома, догляд за дітьми, юридична та інформаційна підтримка), а також стан громадської активності після повномасштабного вторгнення Росії в Україну. До дослідження були залучені команда Центру соціальних досліджень Сумського державного університету: Андріана Костенко (керівниця дослідження, д. політ. н.,); Ніна Світайло (к. філос. н., доц.); Олена Купенко (д. пед. н.); Крістіна Сахно (фахівець ЦСД), Анна Євсеєва (фахівець ЦСД).

Детальніше зі звітом дослідження можно ознайомитись за посиланням:

https://essuir.sumdu.edu.ua/bitstream-download/123456789/87644/1/Kostenko_sociological_research.pdf

Сумський державний унiверситет,
вул. Харківська, 116, м. Суми, Україна, 40007,
Навчально-науковий корпус, ауд. Н-312

Телефон: (0542) 68-77-32

e-mail: [email protected]

При використанні матеріалів з сайту кафедри психології,
політології та соціокультурних технологій
посилання на ресурс обов'язкове.

All Rights Reserved.