Ознайомлення здобувачів освітньої програми «Соціальна робота» із програмою «Ласкаво просимо до вулиці Сезам» відбулося на кафедрі ППСТ

02 травня 2024
В рамках вивчення предмету «Загальна та соціальна педагогіка» днями зі здобувачами ОП «Соціальна робота» було проведено заняття з ознайомлення з програмою «Ласкаво просимо до вулиці Сезам». 

Творче заняття для клієнтів ГО «Феліцитас» провели здобувачі освітньої програми «Соціальна робота»

30 квітня 2024
30 квітня чергове творче заняття для клієнтів ГО «Феліцитас» провели здобувачі освітньої програми «Соціальна робота». Це завершальний захід на нашій базі практики в цьому семестрі.

Результати другого дня молодіжного табору з міжетнічної толерантності “Місто рівних”

28 квітня 2024
28 квітня в Сумському державному університеті пройшов другий день молодіжного табору з міжетнічної толерантності “Місто рівних”.

Здобувачі третього курсу освітньої програми «Соціальна робота» проводять заняття на базі ГО «Феліцитас»

26 квітня 2024
26 квітня відбулася чергова зустріч наших студентів третього курсу ОП «Соціальна робота» з вихованцями ГО «Феліцитас». Цього разу було проведене заняття з аплікації та заняття з рухової активності.

Професор кафедри психології, політології та соціокультурних технологій Андрій Лебідь та аспірант кафедри Артем Бондарєв взяли участь у міжнародному науковому семінарі, на якому розглядалися актуальні питання сталого розвитку на національному та регіональному рівнях. Захід було проведено за підтримки дослідницького та аналітичного центру The Economist Group, афілійованого з міжнародно визнаним виданням The Economist (Великобританія).

Під час семінару були обговорені проблеми сталого розвитку країн та громад відповідно до їх ESG-рейтингу, який вимірює стійкість до довгострокових ризиків, зокрема, соціальних та управлінських. Під час зустрічі науковці кафедри представили доповідь на тему “Цілі та завдання сталого розвитку громад: ESG-методологія даних та рейтингів”, в якій було зазначено, що використання ESG-даних на рівні місцевих громад є ключовим для вимірювання їх стійкості та сталості, а проактивне управління показниками ESG допомагає управляти ризиками та створює нові можливості для розвитку. Було зазначено також, що ESG-оцінка розвитку територій є важливою у процесі прийняття рішень, адже допомагає визначити профіль ризику та його загальний рівень.

Сумський державний унiверситет,
вул. Харківська, 116, м. Суми, Україна, 40007,
Навчально-науковий корпус, ауд. Н-312

Телефон: (0542) 68-77-32

e-mail: [email protected]

При використанні матеріалів з сайту кафедри психології,
політології та соціокультурних технологій
посилання на ресурс обов'язкове.

All Rights Reserved.