19 грудня 2023

15 грудня громадською організацією «Центр освіти впродовж життя» у партнерстві з DVV International в Україні було проведено захід «Реінтеграція ветеранів та ветеранок війни через створення освітніх можливостей».

Захід виявився актуальним для учасників різних освітніх програм нашої кафедри. Були присутніми випускники та здобувачі освітньої програми «Соціальна робота». Також в заході взяли участь і учасники першої програми підготовки помічників ветеранів у СумДУ, до викладання на якій залучені викладачі нашої кафедри.
Обговорювали перспективи нових освітніх проектів, а також можливості співпраці. Знайомилися із тими, хто опікується проблематикою переходу від військової служби до цивільного життя в нашому місті.