28 грудня 2023
28 грудня Катериною Завадською та Аліною Сіробабою, здобувачками Сумського державного університету освітньої програми “Соціальна робота”, на базі Сумського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) «Берегиня», відділення “Калина”, було проведено арт-терапевтичну методику для відвідувачів “Університету третього віку”. Були обговорені питанням важливості турботи про себе, допомоги собі та іншим, вміння трансформувати свої життєві ролі.
Методика була спрямована на примірювання різних соціальних ролей із використанням орігамі, що дало змогу пояснити, що ці ролі не є сталими, а можуть змінюватися в залежності від обставин, в яких перебуває людина. Особливу роль відіграв етап роботи, під час якого було обговорено вміння знаходити нові ролі, які будуть ефективними і у випадках стресових ситуацій.