17 квітня 2024

17 квітня у «Конгрес-центрі» відбувся третій майстер-клас «Практичне введення в трансову роботу», який провів доцент кафедри ППСТ С.О. Ніколаєнко.

В роботі заходу прийняли участь магістранти-психологи,здобувачі-психологи, а також викладачі та співробітники навчально-наукового медичного інституту СумДУ.

Метою майстер-класу було ознайомлення учасників з техніками білатеральної стимуляції в процесі переробки психотравматичних переживань клієнта.

С.О. Ніколаєнко звернув увагу учасників на стани активного трансу, які актуалізуються в процесі білатеральної стимуляції індивіда, та продемонстрував можливості технік білатеральної стимуляції при їх застосуванні у різних терапевтичних контекстах.

Після завершення демонстрацій охочі змогли задати учасникам запитання та обговорити продемонстровані техніки.