18 квітня 2024

18 квітня Катерина Завадська, здобувачка освітньої програми «Соціальна робота» СумДУ, провела перше заняття тренінгового курсу «Говори. Слухай. Відповідай» на факультеті психологічної підтримки університету третього віку Сумського міського територіального центру «Берегиня».

Тренінговий курс є авторською розробкою Катерини, якій вона присвятила свою курсову роботу з «Технологій соціальної роботи». На попередньому етапі (в курсовій роботі зі методів організації досліджень) Катерина провела вивчення потреб і ось тепер - захід, який відповідає саме виявленим потребам. Разом із нашою студенткою учасники університету третього віку із зацікавленістю працювали із поняттями «активне слухання» та «ефективне спілкування». Тим більш що було запропоновано ряд практичних вправ.

Дякуємо керівництву університету третього віку Сумського міського територіального центру «Берегиня» за партнерство і можливість практики для наших здобувачів.