На кафедрі ППСТ відбулося засідання зборів колективу щодо розгляду кандидата на заміщення вакантної посади завідувача кафедри

16 травня 2024
16 травня на кафедрі ППСТ відбулося засідання зборів колективу щодо розгляду кандидата на заміщення вакантної посади завідувача кафедри.

Кафедра ППСТ запрошує на навчання за магістерськими програмамии

14 травня 2024
Колектив кафедри ППСТ запрошує на навчання на магістерські освітньо-професійні програми: "Організаційна психологія" (Профіль програми) та "Політичні технології та аналітика" (Профіль програми)

Здобувачі освітньої програми «Соціальна робота» розповіли про соціальне підприємництво

08 травня 2024
7 травня здобувачі освітньої програми «Соціальна робота» Сумського державного університету взяли участь у Всеукраїнській студентській науково-практичній конференції «Підприємництво: сучасні виклики та перспективи розвитку», яка відбулася на базі Сумського фахового коледжу економіки і торгівлі.

Ненасильницькі дебати за участі здобувачів ОП Менеджмент СКД та стейкхолдера

08 травня 2024
Ненасильницькі дебати – нова форма обговорення, яка лише нещодавно почала набирати популярність і поширюватися у нашій країні. У молодіжному центрі "235m2" відбулася іще одна зустріч, під час якої учасниці та учасники зібралися разом, щоб попрактикуватися у ненасильницьких дебатах. Ця форма обговорення допомагає конструктивно висловлювати свої думки на складні теми, враховуючи різноманітність досвіду співрозмовників та співрозмовниць.

Світайло Ніна Дмитрівна – доцент, канд. філос. наук, завідувачка кафедри психології, політології та соціокультурних технологій

Бойко Ольга Петрівна - доктор філософських наук, професор, керівник секції «Менеджмент соціокультурної діяльності»

Іванова Тетяна Володимирівна – доцент, канд. психол. наук

Козінцева Тетяна Олександрівна – доцент, кандидат філософських наук