Костенко Андріана Миколаївна – доктор політичних наук, професор, в.о. завідувачки кафедри психології, політології та соціокультурних технологій, гарант освітньої програми «Політичні технології та аналітика», керівниця Центру соціальних досліджень, член правління ГО «Інтелект Сумщини».

Сфера наукових інтересів: громадянське суспільство, громадська участь, євроінтеграція, політична соціологія та соціальні дослідження.
Опанасюк Валентина Володимирівна – кандидат політичних наук, доцент, керівниця студентського наукового гуртка "Культура. Політика. Технології".

Сфера наукових інтересів:  міждисциплінарні дослідження політичних інститутів і процесів, соціально-економічних та культурних процесів, зокрема, в сфері релігій і міжкультурних комунікацій.

Лебідь Андрій Євгенович – доктор філософських наук, професор. Гарант освітньої програми «Філософія (верифікована). Науковий співробітник міжнародного наукового центру «International Network Center for Fundamental and Applied Research» (USA).

Сфера наукових інтересів: епістемологія та філософія науки, філософія культури, Е-демократія та Е-урядування, інструменти та механізми громадської участі.

Семенов Володимир Миколайович – кандидат наук з державного управління, доцент, заступник завідувача кафедри психології, політології та соціокультурних технологій.

Сфера наукових інтересів: нормативно-правове забезпечення соціальної роботи, Історія розвитку органів державної влади України, регіональні особливості державотворення в Україні.

Король Сергій Миколайович – кандидат політичних наук, доцент, член робочої проектної групи освітньої програми «Політичні технології та аналітика».

Сфера наукових інтересів: соціальна політика, технології соціальної роботи, загальна та соціальна педагогіка, транскордонне співробітництво.

Назаров Микола Сергійович – кандидат політичних наук, доцент, член робочої проектної групи освітньої програми «Політичні технології та аналітика». Заступник завідувача кафедри з міжнародної діяльності. Керівник Центру досліджень регіональної безпеки при Сумському державному університеті. Експерт від України Програмного комітету «Громадська безпека для суспільства» програми Horizon Europe

Сфера наукових інтересів: національна стійкість, регіональна безпека, інформаційно-психологічні операції, європейська та євроатлантична інтеграція України.

Бондарєв Артем Віталійович – викладач-стажист кафедри психології, політології та соціокультурних технологій.

Сфера наукових інтересів: феномен нації, політико-філософські основи творення українсьокї нації, соціально-політична ідентичність молоді.