«Щаслива тріада». Тріумф наших студентів на всеукраїнському конкурсі

25 червня 2022
Студенти спеціальності «Менеджмент соціокультурної діяльності» Сумського державного університету Катерина Кравченко, Сніжанна Стократна, Тетяна Тимофєєва та Аліна Ткаченко. Їх викладачі  Андріана Костенко та Валентина Опанасюк. Це ті, хто за результатами онлайн голосування (рубрика глядацьких симпатій) блискуче переміг на Всеукраїнському конкурсі проектів DemVision (ДемБачення), пристрасті  навколо якого ще довго вируватимуть, а результати вражають своїм значенням та перспективами.

Абітурієнти СумДУ мають можливість вже сьогодні навчитись правилам кібербезпеки!

24 червня 2022
СумДУ постійно працює над тим, щоб його студентство володіло найсучаснішими навичками, а для цього вдосконалює свої освітні, науково-технічні і технологічні можливості. І навіть якщо Ви не вважаєте пріоритетним для себе отримання STEM-освіти, сьогодні без цифрової грамотності не обійтись. Саме тому СумДУ у співпраці з Представництвом Фонду цивільних досліджень та розвитку США пропонує всім абітурієнтам пройти сертифікований безкоштовний онлайн курс «Базові правила безпеки в цифровому середовищі», який дозволить протистояти загрозами, що виникли у новій цифровій реальності, - це  фейкова інформація, кіберзлочинність, кібершпигунство, крадіжки інтелектуальної власності тощо. Курс дозволяє зрозуміти, яка інформація є головною ціллю хакерів та запам’ятати основні рекомендації щодо захисту власних даних, безпечного користування електронними пристроями і інформаційними ресурсами.

«Я маю допомогти!»: студенти факультету ІФСК утворили волонтерський рух

20 червня 2022
Студенти спеціальності «Соціальна робота» факультету ІФСК СумДУ організували волонтерський рух, щоб у часи війни допомагати всім, хто цього потребує. З чого все розпочиналося, і як саме працюють волонтери, далі в матеріалі. «Я маю щось робити… маю допомогти», – саме така думка не раз з’являлася у кожного з нас протягом останніх місяців. Та студенти спеціальності «Соціальна робота», чия професія передбачає взаємодію з людьми, які потребують допомоги, швидко зорієнтувалися, що саме потрібно робити.   Один із перших проєктів полягав у забезпеченні ліками вразливі категорії населення Сумської області. Студентка Юлія Якущенко розповідає, що початком усьому стала небайдужість до проблем та потреб інших:

В пошуках скарбів

18 червня 2022
Студенти спеціальності «Соціальна робота» і «Менеджмент соціокультурної діяльності» провели дитячий розважальний квест «В пошуках скарбів». За підготовленим студентами маршрутом великою Театральною площею нашого міста діти подорожували керуючись фрагментами карти. Але потрібно було виконати спеціальне завдання, щоб отримати кожен новий фрагмент. Для дітей це було веселою розвагою, а для наших студентів гарною практикою. Наголос було зроблено на командній роботі. І все дуже добре вдалося. Цікаво було спостерігати, як діти, які тільки кілька хвилин тому познайомилися, дружньо комунікували між собою. Приємно, що першокурсники цього року підтримали і продовжила традицію кафедри в організації в Сумах дитячих свят та ігротек. Захід відбувся 17 червня в рамках проекту «Доброго вечора, ми з СумДУ!» Культурно-мистецького центру Сумського державного університету.

40007, м. Суми, вул. Римського-Корсакова, 2. Навчально-науковий корпус, ауд. Н-312

Телефон: (0542) 68-77-32

e-mail: i[email protected]

При використанні матеріалів з сайту кафедри психології,
політології та соціокультурних технологій
посилання на ресурс обов'язкове.

All Rights Reserved.