Участь аспірантки кафедри у програмі “Enhancement of the PhD-students potential for qualitative research in Ukraine”

30 вересня 2022
Аспірантка кафедри психології, політології та соціокультурних технологій Оксана Давиденко в рамках реалізації проекту “Підвищення потенціалу аспірантури для якісних досліджень в Україні”, що реалізується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Чеської Республіки (Чеський університет наук про життя, м.Прага) та за участю Сумського державного університету навчається за програмою підвищення рівня наукових досліджень. Проект спрямований на розвиток потенціалу аспірантів України через поглиблення їхніх навичок та знань щодо проведення якісних досліджень та створення середовища й інструментів для їхньої керованої практичної реалізації. Дослідження аспірантів планується будувати на тісній співпраці науковців з України та Чеської Республіки, які спрямовуватимуть аспірантів до найкращих дослідницьких ідей, передових проектів та стандартів європейської науки.

Участь аспіранта кафедри в Young Professionals School Латвійського університету

30 вересня 2022
Аспірант кафедри психології, політології та соціокультурних технологій Артем Бондарєв в рамках інтенсивного навчального модуля з європейських студій (the Young Professionals School) проходить онлайн-навчання у Латвійському університеті м. Рига. Навчальний модуль складається з двох інтегрованих частин: Європейські студії - зовнішня політика та Європейські студії - внутрішня політика. Модуль спрямований на взаємний обмін досвідом, особливо щодо політичних процесів в Латвії та Україні, з урахуванням особливостей європейської інтеграції України.

Перша кураторська година для студентів Психології першого курсу

27 вересня 2022
Нинішні умови не стали перешкодою для проведення психологічною службою СумДУ кураторської години для студентів першого курсу спеціальності "Психологія". Завдяки технологічним можливостям вдалось об'єднати в аудиторії студентів, які знаходились як офлайн так і онлайн. В рамках кураторської години відбулося не лише обговорення важливих моментів пов'язаних з освітнім процесом, але й вдалося ближче познайомитися. Студенти завдяки тренінговим елементам обмінювалася цікавою інформацією про себе (свої вподобання, хоббі), а також дізнавалися більше про свої одногрупників. Радіємо можливості спілкуватися та знаймитися вживу!

Науковці кафедри доповіли про ESG-методологія даних та рейтингів на семінарі The Economist

27 вересня 2022
Професор кафедри психології, політології та соціокультурних технологій Андрій Лебідь та аспірант кафедри Артем Бондарєв взяли участь у міжнародному науковому семінарі, на якому розглядалися актуальні питання сталого розвитку на національному та регіональному рівнях. Захід було проведено за підтримки дослідницького та аналітичного центру The Economist Group, афілійованого з міжнародно визнаним виданням The Economist (Великобританія).

40007, м. Суми, вул. Римського-Корсакова, 2. Навчально-науковий корпус, ауд. Н-312

Телефон: (0542) 68-77-32

e-mail: i[email protected]

При використанні матеріалів з сайту кафедри психології,
політології та соціокультурних технологій
посилання на ресурс обов'язкове.

All Rights Reserved.