Проведення онлайн семінару з Конотопською ОТГ

15 вересня 2020
10 вересня в рамках спільного виконання кафедрою та Департаментом соціального захисту населення Сумської ОДА проекту науково-дослідної роботи «Дослідження шляхів вдосконалення структури та рівня зайнятості населення праценадлишкових територій Сумської області» був проведений онлайн семінар з Конотопською об’єднаною територіальною громадою. Теми обговорення були: «Пошук «точок зростання» для ефективного залучення людського потенціалу Конотопської міської ОТГ» та «Вплив карантину на зайнятість населення в Конотопській ОТГ».

Зустріч з Послом Німеччини в Україні Анкою Фельдгузен

12 вересня 2020
7 вересня Сумський державний університет відвідала Надзвичайний і Повноважний Посол ФРН в Україні пані Анка Фельдгузен. На зустрічі Посла з керівництвом університету було обговорено перспективи подальшого розвитку академічної мобільності студентів і аспірантів СумДУ в Німеччині, реалізації спільних українсько-німецьких наукових та соціальних проєктів. Пані Анка Фельдгузен також ознайомилася з соціальною інфраструктурою університету та можливостями кафедри ППСТ, а також кафедральних центрів. Завідувач кафедри Ніна СВІТАЙЛО поділилася з Послом здобутками кафедри у запровадженні дуальної освіти, а також сучасних підходів до викладання соціальних дисциплін.

Топографія Сум на полотнах художників

10 вересня 2020
Галерея мистецтв «Академічна»  продовжує цикл виставок, тематика яких пов’язана з дисципліною «Топографія культури». Першим тематичним показом стала графіка сумського митця Ігоря Швачунова «Топографія Коктебеля». Ця виставка стала темою дипломної роботи Юлії Середи (група КД-61), яку студентка успішно захистила. Новий навчальний і виставковий рік галерея розпочала з виставки, що продовжила висвітлювати проблеми навчального курсу, які почали опановувати студенти 4-го курсу спеціальності МСКД.

Навчальний рік починаємо з нагород

08 вересня 2020
Кафедра психології,  політології та соціокультурних технологій тривалий час плідно співпрацює з різними базами практики, зокрема,  Державною установою "Центр пробації" в Сумській області. За досягнуті результати спільної діяльності старший викладач кафедри, кандидат психологічних наук Наталія Теслик відзначена подякою директора ДУ "Центр пробації" Олега Янчука. 

40007, м. Суми, вул. Римського-Корсакова, 2. Головний корпус, ауд. Г1202

Телефон: (0542) 68-77-32

e-mail: info@el.sumdu.edu.ua

При використанні матеріалів з сайту кафедри психології,
політології та соціокультурних технологій
посилання на ресурс обов'язкове.

All Rights Reserved.