Стратегічне планування роботи Психологічної служби

08 лютого 2023
Психологічна служба СумДУ здійснює різноманітні види діяльності: психологічну діагностику, психологічне консультування, проведення тренінгів, психологічну профілактику, психологічну просвіту, начальну діяльність, тощо.

Вручення нагород «Соціального О.С.К.А.Р.у СумДУ 2022»

07 лютого 2023
02 грудня 20223 року відбулася шоста урочиста церемонія вручення нагороди «Соціального О.С.К.А.Р.у СумДУ 2022». Сумський державний університет вкотре став унікальною консолідаційною платформою, що об’єднала представників влади та бізнесу, громадських діячів і медійників, які працюють на благо людей, дбають про інтереси різних верств населення. 

Соціально-психологічні проблеми ідентичності в умовах війни

25 січня 2023
18 січня 2023 року відбувся науково-практичний семінар «Соціально-психологічні проблеми ідентичності в умовах війни». Співорганізаторами науково-практичного семінару виступили Лабораторія психології мас і спільнот Інституту соціальної та політичної психології Національної академії педагогічних наук України, кафедра психології, політології та соціокультурних технологій Сумського державного університету та Асоціація політичних психологів України.

Профорієнтаційний тренінг для старшокласників від психологічної служби СумДУ

19 січня 2023
У школах сумської громади тривають зимові канікули, а це означає, що є час не лише для відпочинку, а й для пізнання нової інформації.

40007, м. Суми, вул. Римського-Корсакова, 2. Навчально-науковий корпус, ауд. Н-312

Телефон: (0542) 68-77-32

e-mail: i[email protected]

При використанні матеріалів з сайту кафедри психології,
політології та соціокультурних технологій
посилання на ресурс обов'язкове.

All Rights Reserved.