Викладачка кафедри ППСТ взяла участь в установчій зустрічі спільноти практиків з інтегрованої моделі супервізії

08 липня 2024
8 липня доцент кафедри психології, політології та соціокультурних технологій Валентина ОПАНАСЮК взяла участь у заході, присвяченому Інтегрованій моделі супервізії. Захід, організований Міжнародним Медичним Корпусом (IMC), зібрав у м. Київ учасників, залучених до впровадження інтегрованої моделі супервізії в Україні – представників Кабінету Міністрів України, міжнародних гуманітарних організацій, психологічних центрів та університетів.

Фахівці з розробки стратегій в гостях у кафедри ППСТ

04 липня 2024
Співробітники кафедри психології, політології та соціокультурних технологій СумДУ у межах своєї наукової, навчальної та громадської діяльності ведуть роботу з розробки різноманітних стратегій. Зокрема, стратегій розвитку територіальних громад, громадських організацій, комунікаційних стратегій тощо.

Кафедра ППСТ вітає випускників з присвоєнням освітнього ступеня бакалавр

03 липня 2024
3 липня факультет ІФСК і кафедра ППСТ вітає випускників бакалаврських програм «Менеджмент соціокультурної діяльності», «Психологія», «Соціальна робота»!

Викладачі кафедри ППСТ опановували інтегровану модель супервізії

28 червня 2024
24-28 червня 2024 року викладачі кафедри психології, політології та соціокультурних технологій Наталія КОЛЯДА та Валентина ОПАНАСЮК взяли участь у тренінгу «Інтегрована модель супервізії» в академічному середовищі, який пройшов у м. Київ.

Сумський державний унiверситет,
вул. Харківська, 116, м. Суми, Україна, 40007,
Навчально-науковий корпус, ауд. Н-312

Телефон: (0542) 68-77-32

e-mail: [email protected]

При використанні матеріалів з сайту кафедри психології,
політології та соціокультурних технологій
посилання на ресурс обов'язкове.

All Rights Reserved.