Кафедра ППСТ запрошує на навчання за магістерськими програмамии

14 травня 2024
Колектив кафедри ППСТ запрошує на навчання на магістерські освітньо-професійні програми: "Організаційна психологія" (Профіль програми) та "Політичні технології та аналітика" (Профіль програми)

Здобувачі освітньої програми «Соціальна робота» розповіли про соціальне підприємництво

08 травня 2024
7 травня здобувачі освітньої програми «Соціальна робота» Сумського державного університету взяли участь у Всеукраїнській студентській науково-практичній конференції «Підприємництво: сучасні виклики та перспективи розвитку», яка відбулася на базі Сумського фахового коледжу економіки і торгівлі.

Ненасильницькі дебати за участі здобувачів ОП Менеджмент СКД та стейкхолдера

08 травня 2024
Ненасильницькі дебати – нова форма обговорення, яка лише нещодавно почала набирати популярність і поширюватися у нашій країні. У молодіжному центрі "235m2" відбулася іще одна зустріч, під час якої учасниці та учасники зібралися разом, щоб попрактикуватися у ненасильницьких дебатах. Ця форма обговорення допомагає конструктивно висловлювати свої думки на складні теми, враховуючи різноманітність досвіду співрозмовників та співрозмовниць.

«Пристрасті за «Євробаченням» і не тільки: онлайн-зустріч здобувачів ОП Менеджмент СКД зі старшим продюсером першого в Україні (2005) європейського пісенного конкурсу Олександром Борисенком

07 травня 2024
7 травня - у перший день півфіналу «Євробачення-2024» - на базі кафедри психології, політології та соціокультурних технологій СумДУ відбулася онлайн-зустріч здобувачів освітньої програми Менеджмент соціокультурної діяльності з телевізійним продюсером, заслуженим журналістом України, випускником Сумського педагогічного інституту імені А.С. Макаренка Олександром Борисенком.
31 жовтня 2019 р. в межах виконання науково-дослідної роботи "Дослідження шляхів вдосконалення структури та рівня зайнятості населення праценадлишкових територій Сумської області" в м. Білопілля було проведено 3 фокус-групових досліджень, де були задіяні різні вікові категорії, від молоді до людей похилого віку. Дискусії зацікавили мешканців Білопілля, відбувалися жваво, навіть емоційно.
В результаті були виявлені гострі соціально-економічні проблеми, які хвилюють містян. А саме проблеми безробіття, "тінізації" економіки та міграційні настрої мешканців Білопілля. Але саме обговорення цих проблем і діє можливість віднайти шляхи розвитку ОТГ.