Викладачка кафедри ППСТ взяла участь в установчій зустрічі спільноти практиків з інтегрованої моделі супервізії

08 липня 2024
8 липня доцент кафедри психології, політології та соціокультурних технологій Валентина ОПАНАСЮК взяла участь у заході, присвяченому Інтегрованій моделі супервізії. Захід, організований Міжнародним Медичним Корпусом (IMC), зібрав у м. Київ учасників, залучених до впровадження інтегрованої моделі супервізії в Україні – представників Кабінету Міністрів України, міжнародних гуманітарних організацій, психологічних центрів та університетів.

Фахівці з розробки стратегій в гостях у кафедри ППСТ

04 липня 2024
Співробітники кафедри психології, політології та соціокультурних технологій СумДУ у межах своєї наукової, навчальної та громадської діяльності ведуть роботу з розробки різноманітних стратегій. Зокрема, стратегій розвитку територіальних громад, громадських організацій, комунікаційних стратегій тощо.

Кафедра ППСТ вітає випускників з присвоєнням освітнього ступеня бакалавр

03 липня 2024
3 липня факультет ІФСК і кафедра ППСТ вітає випускників бакалаврських програм «Менеджмент соціокультурної діяльності», «Психологія», «Соціальна робота»!

Викладачі кафедри ППСТ опановували інтегровану модель супервізії

28 червня 2024
24-28 червня 2024 року викладачі кафедри психології, політології та соціокультурних технологій Наталія КОЛЯДА та Валентина ОПАНАСЮК взяли участь у тренінгу «Інтегрована модель супервізії» в академічному середовищі, який пройшов у м. Київ.

Кафедра психології, політології та соціокультурних технологій СумДУ спільно з громадською організацією «Сумське громадське коло» організували й провели науково-практичну конференцію «Соціальні та правові аспекти доступності для людей з особливими потребами».

На конференції розглядалися питання про доступність інфраструктури міста для людей з особливими потребами, особливо тих, хто має обмеження із зору та опорно-рухового апарату. Також були обговорені питання доступності правових й адміністративних послуг. Особливу увагу учасники конференції звернули на проблему освіти людей з обмеженнями.

Важливо, що розмова йшла не лише про самі проблеми, але й про кращі практики їх розв’язання. Наприклад, було представлено досвід українських міст щодо систем внутрішнього й зовнішнього оголошення в громадському транспорті, звукових світлофорів, а також тактильної розмітки тротуарів. Стосовно ж освіти, то в багатьох учасників конференції уже був позитивний досвід, однак обговорили його на такому широкому рівні вперше.

Наслідком роботи стали нові партнерські домовленості, зокрема щодо спільних освітніх проектів.

До роботи конференції також долучилися студенти спеціальностей «Соціальна робота» та «Психологія».

Катерина Трипутень, СР-61

Сумський державний унiверситет,
вул. Харківська, 116, м. Суми, Україна, 40007,
Навчально-науковий корпус, ауд. Н-312

Телефон: (0542) 68-77-32

e-mail: [email protected]

При використанні матеріалів з сайту кафедри психології,
політології та соціокультурних технологій
посилання на ресурс обов'язкове.

All Rights Reserved.