На кафедрі ППСТ відбулося засідання зборів колективу щодо розгляду кандидата на заміщення вакантної посади завідувача кафедри

16 травня 2024
16 травня на кафедрі ППСТ відбулося засідання зборів колективу щодо розгляду кандидата на заміщення вакантної посади завідувача кафедри.

Кафедра ППСТ запрошує на навчання за магістерськими програмамии

14 травня 2024
Колектив кафедри ППСТ запрошує на навчання на магістерські освітньо-професійні програми: "Організаційна психологія" (Профіль програми) та "Політичні технології та аналітика" (Профіль програми)

Здобувачі освітньої програми «Соціальна робота» розповіли про соціальне підприємництво

08 травня 2024
7 травня здобувачі освітньої програми «Соціальна робота» Сумського державного університету взяли участь у Всеукраїнській студентській науково-практичній конференції «Підприємництво: сучасні виклики та перспективи розвитку», яка відбулася на базі Сумського фахового коледжу економіки і торгівлі.

Ненасильницькі дебати за участі здобувачів ОП Менеджмент СКД та стейкхолдера

08 травня 2024
Ненасильницькі дебати – нова форма обговорення, яка лише нещодавно почала набирати популярність і поширюватися у нашій країні. У молодіжному центрі "235m2" відбулася іще одна зустріч, під час якої учасниці та учасники зібралися разом, щоб попрактикуватися у ненасильницьких дебатах. Ця форма обговорення допомагає конструктивно висловлювати свої думки на складні теми, враховуючи різноманітність досвіду співрозмовників та співрозмовниць.

Науковці кафедри психології, політології та соціокультурних технологій разом з науковцями інших кафедр факультету ІФСК досліджують держбюджетну тему «Розроблення концепції соціальної стійкості людини в територіальній громаді». Паралельно з цим спільно з Жіночим консорціумом України реалізується аналітичний проект «Дослідження гендерних аспектів соціальної стійкості громад». Перше дослідження має більшою мірою теоретичне спрямування, друге передбачає ряд методів «польових» досліджень. Від початку вони були присвячені одному й тому самому об’єкту – соціальній стійкості, а зараз стала відчутною синергія виконуваних робіт і команд.

29 та 30 вересня Центр соціальних досліджень Сумського державного університету спільно із громадською організацією «Жіночий консорціум України» провели стратегічні сесії «Гендерні аспекти соціальної стійкості» за участі представників/ць громадянського суспільства, державних і недержавних установ та організацій.

Професор кафедри психології, політології та соціокультурних технологій Андрій Лебідь та аспірант кафедри Артем Бондарєв взяли участь у міжнародному науковому семінарі, на якому розглядалися актуальні питання сталого розвитку на національному та регіональному рівнях. Захід було проведено за підтримки дослідницького та аналітичного центру The Economist Group, афілійованого з міжнародно визнаним виданням The Economist (Великобританія).

Дослідження проведене Центром соціальних досліджень Сумського державного університету у співпраці з громадською організацією “Центр громадських ініціатив “Інтелект Сумщини” протягом квітня-червня 2022 року та спрямоване на оцінку рівня соціальної стійкості територіальних громад Сумської області в умовах воєнного стану шляхом аналізу потреб та рівня згуртованості (населення, роботодавців та фахівців соціальної сфери) з подальшою розробкою рекомендацій до Стратегії відновлення та розвитку Сумської області та місцевих програм.