2023 рік:

- Програма внутрішньої академічної мобільності здобувачів вищої освіти факультету іноземної філології та соціальних комунікацій Сумського державного університету та факультету психології Українського державного університету імені Михайла Драгоманова:

1. Бережна Дарія (ПЛм-21);
  2. Білодід Сергій (ПЛм-21);
  3. Дудченко Владислав (ПЛм-21);
  4. Гриценко Сергій (ПЛм-21);
  5. Громико Дарина (ПЛм-21);
  6. Зимовець Захар (ПЛм-21);
  7. Калагурка Богдан (ПЛм-21);
  8. Карч Марія (ПЛм-21);
  9. Крикуненко Марія (ПЛм-21);
  10. Кудрик Олександра (ПЛм-21);
  11. Лисенко Альона (ПЛм-21);
  12. Мрачковський Олексій (ПЛм-21);
  13. Теслик Олександр (ПЛм-21).