Кубишко Ірина Валеріївна - здобувачка, членкиня робочої проектної групи освітньої програми "Соціальна робота".

Науково-дослідні роботи:

1. Кубишко І. В. Самогубство підлітків як спроба втечі від реальності проблем. Матеріали XIV студентської конференції “ Перший крок у науку” (Суми, 24 травня 2023 року), С. 268.
  2. Кубишко І. В. Особливості прояву негативізму у підлітковому віці. Матеріали XIV студентської конференції “ Перший крок у науку” (Суми, 24 травня 2023 року), С. 282.

Практична діяльність:

-        участь у складанні гендерного паспорту Лебединщини, 2023 рік.

Неформальна освіта:

1. Сертифікат тренінгу з жіночого лідерства у рамках реалізації проєкту «Розбудова мирного, демократичного та гендерно рівноправного суспільства в Україні – ІІ Фаза», 2023 р.
  2. Сертифікат літньої онлайн-школи «Україна на шляху до євроатлантичної спільноти», 2023 р.