Здобувачі третього курсу освітньої програми «Соціальна робота» проводять заняття на базі ГО «Феліцитас»

26 квітня 2024
26 квітня відбулася чергова зустріч наших студентів третього курсу ОП «Соціальна робота» з вихованцями ГО «Феліцитас». Цього разу було проведене заняття з аплікації та заняття з рухової активності.

Гостьова лекція на тему "Психологічне консультування клієнтів різних соціальних категорій" для здобувачів ОП 053 "Психологія"

25 квітня 2024
25 квітня для здобувачів групи ПЛ-11 спеціальності 053 Психологія, в рамках вивчення освітнього компоненту «Психологічне консультування», Аллою Вікторівною Вознюк, доктором психологічних наук, професором, професором кафедри психології кафедри психології, політології та соціокультурних технологій, організовано та проведено гостьову лекцію на тему «Психологічне консультування клієнтів різних соціальних категорій».

Молодіжний табір з міжетнічної толерантності «Місто рівних» приймав гостей першого табірного дня

21 квітня 2024
21 квітня в Сумському державному університеті стартував перший день молодіжного табору «Місто рівних», який має на меті ознайомити учнівську та студентську молодь з поняттям міжетнічної толерантності, популяризувати цінності культурного різноманіття та взаємоповаги, принципи рівності, свободи, відкритості, толерантності.

День відкритих дверей СумДУ у форматі «швидких побачень» за участі викладачів, співробітників та здобувачів кафедри ППСТ

20 квітня 2024
20 квітня в СумДУ відбувся День відкритих дверей. Захід передбачав незвичний формат – абітурієнти знайомилися зі спеціальностями в формі «швидких побачень».

Чернякова Анна Анатоліївна – практичний психолог, асистент кафедри ППСТ.

Сфера наукових інтересів: дослідження особливостей  копінг-поведінки батьків у вихованні  підлітків, метод арттерапії у роботі з різними категоріями клієнтів.

Має значний  досвід психологічного консультування дітей та дорослих, тренерської діяльності та  проектної роботи.

Тел. (0542) 68-78-97

кімната Н-311

ОСВІТА ТА КАР’ЄРА

З вересня 2017 р. - по цей час - провідний фахівець проблемної лабораторії ЦСГАРД СумДУ, асистент кафедри ППСТ

2016  – 2017 р.р. - заступник директора з виховної роботи ЗОШ №15

з  1.10.2016  р. - по цей час - навчання в аспірантурі КНПУ ім.М.П.Драгоманова за спеціальністю - вікова та педагогічна психологія.

2013 р. - Перемога у міському конкурсі молодих фахівців психологічної служби "Психологічний дебют" (Імісце)

2010 – 2017 р.р. - ЗОШ №15, м. Суми. Практичний психолог. Учитель англійської мови

2002–2007 р.р. - Сумський державний педагогічний університет ім. А. С. Макаренка, факультет – соціально-гуманітарний, спеціальність – практична психологія та англійська мова. Диплом з відзнакою.

СТАЖУВАННЯ, ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

6-14. 12. 2005 р., м. Суми - Семінар з підготовки обласних педагогів-тренерів Програми «Сприяння просвітницькій роботі «Рівний-рівному» (Академія педагогічних наук України, Програма розвитку ООН). Свідоцтво.

23.11 2010 р., м. Суми - Навчальний семінар - тренінг з питань гендерної освіти  на базі КУ Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти. Сертифікат учасника.

24-25. 02 . 2012 р. , м. Київ - ІІ Всеукраїнський батьківський форум " Сім’я в контексті сучасних тенденцій". Матеріали конференції, сертифікат.

Лютий 2013 р., м. Суми  - Тренінг "Рационально - интуитивная терапия. Базовые методы консультирования", тренер : Милютина Е.Л. , кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології розвитку Київського національного університету ім. Тараса Шевченка. Сертифікат

16.09 - 11.10.2013р., м. Суми - Навчання на факультеті підвищення кваліфікації Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. Свідоцтво НВВ №021254. Проходження позачергової атестації, з подальшим присвоєнням ІІ кваліфікаційної категорії.

Вересень 2013р. , м. Суми - Тренінг "Песочная психотерапия" , тренер : Милютина Е.Л. , кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології розвитку Київського національного університету ім. Тараса Шевченка. Сертифікат.

16.02 - 18.02.2015р., м. Суми - Навчальний семінар - тренінг у рамках впровадження Школи розв’язання конфліктів. Свідоцтво.

25.02.2015 р., м. Суми - Міський  Психологічний марафон "Психолог і Я". Сертифікат № 1517.

Червень 2017 р.  -  участь у Школі-тренінгу «Техніки розвитку бізнес  активності у місцевих громадах для лідерів громадських організацій», в рамках Менторської інноваційної програми, що спрямована на роботу з ВПО «e-Solutions».

НАУКОВІ ПРАЦІ

2006 р. - Наукова стаття "До проблеми психічної саморегуляції особистості".  Учасник І Міжнародної науково - практичної конференції для студентів та аспірантів.

2011 р. - Стаття у методичному педагогічному альманасі з питань виховання  "15 років з "Ростком" Психологічна служба в інноваційному виховному просторі"

2014 р.  - Наукова стаття " Робота психологічної служби в інноваційному освітньому просторі". Учасник обласної науково - практичної конференції «ОБДАРОВАНА МОЛОДЬ - УСПІШНА ДЕРЖАВА»

2017 р. - Наукова стаття  «Особливості батьківської копінг – поведінки у вихованні дітей». Збірник наукових статей, кафедра психології КНПУ ім М. П. Драгоманова