Ненасильницькі дебати за участі здобувачів ОП Менеджмент СКД та стейкхолдера

08 травня 2024
Ненасильницькі дебати – нова форма обговорення, яка лише нещодавно почала набирати популярність і поширюватися у нашій країні. У молодіжному центрі "235m2" відбулася іще одна зустріч, під час якої учасниці та учасники зібралися разом, щоб попрактикуватися у ненасильницьких дебатах. Ця форма обговорення допомагає конструктивно висловлювати свої думки на складні теми, враховуючи різноманітність досвіду співрозмовників та співрозмовниць.

«Пристрасті за «Євробаченням» і не тільки: онлайн-зустріч здобувачів ОП Менеджмент СКД зі старшим продюсером першого в Україні (2005) європейського пісенного конкурсу Олександром Борисенком

07 травня 2024
7 травня - у перший день півфіналу «Євробачення-2024» - на базі кафедри психології, політології та соціокультурних технологій СумДУ відбулася онлайн-зустріч здобувачів освітньої програми Менеджмент соціокультурної діяльності з телевізійним продюсером, заслуженим журналістом України, випускником Сумського педагогічного інституту імені А.С. Макаренка Олександром Борисенком.

Ознайомлення здобувачів освітньої програми «Соціальна робота» із програмою «Ласкаво просимо до вулиці Сезам» відбулося на кафедрі ППСТ

02 травня 2024
В рамках вивчення предмету «Загальна та соціальна педагогіка» днями зі здобувачами ОП «Соціальна робота» було проведено заняття з ознайомлення з програмою «Ласкаво просимо до вулиці Сезам». 

Творче заняття для клієнтів ГО «Феліцитас» провели здобувачі освітньої програми «Соціальна робота»

30 квітня 2024
30 квітня чергове творче заняття для клієнтів ГО «Феліцитас» провели здобувачі освітньої програми «Соціальна робота». Це завершальний захід на нашій базі практики в цьому семестрі.

Сумський державний університет наразі розробляє стратегічний план розвитку до 2026 року. Не можна не відзначити високий рівень уваги до гендерних питань, які зачіпає цей  стратегічний документ такого рівня. Зокрема, серед принципів, на які вже спирається та на які має спиратися Сумський державний університет на шляху досягнення визначених візії та місії, а саме - максимізація задоволеності ціннісних очікувань усіх категорій стейкхолдерів університету - в Стратегії зазначено дотримання гендерної рівності.

Крім того, зауважується, що стратегія потребує розроблення та затвердження системного документу, що визначає політику впровадження гендерної рівності та недискримінації, що передбачатиме:

- подальшу реалізацію принципів «університету, дружнього до сім’ї», включаючи функціонування «Кімнати тимчасового перебування дітей «Студентський лелека»;

- діяльність Гендерного ресурсного центру та Центру підтримки сім’ї як структур, що забезпечують комунікаційну, інформаційно-просвітницьку та у проектну діяльність у сфері забезпечення гендерної рівності;

- дослідження та моніторинг дотримання рівних прав і можливостей, у тому числі через проведення гендерного аудиту діяльності університету.

Отже, вітаємо СумДУ з інтеграцією прогресивних ідей гендерної рівності в стратегію власного розвитку!

Сумський державний унiверситет,
вул. Харківська, 116, м. Суми, Україна, 40007,
Навчально-науковий корпус, ауд. Н-312

Телефон: (0542) 68-77-32

e-mail: [email protected]

При використанні матеріалів з сайту кафедри психології,
політології та соціокультурних технологій
посилання на ресурс обов'язкове.

All Rights Reserved.