Тарасюк Даяна Ігорівна – викладач-стажист

Сфера наукових інтересів: психологія спілкування, психологічна травма, фрустрація та фрустраційні реакції, етнічна ідентичність.

Посада: викладач-стажист кафедри психології, політології та соціокультурних технологій.

Основні дисципліни:

• "Теорії особистості";
  • "Психологія спілкування";
  • "Психологія надзвичайних ситуацій".

Наукові інтереси:

• психологія спілкування;
  • психологічна травма;
  • фрустрація та фрустраційні реакції;
  • етнічна ідентичність.

Контакти:

Тел.: (0542) 68-77-96

Кабінет: Н-312

Освіта та кар'єра:

2023 – по теперішній час Викладач-стажист Сумського державного університету

2021-2022 – HR-менеджер в IT компанії «Бізнес-проф»

2019-2020 – HR-менеджер програми особистісного та професійного зростання молоді «Державотворець»

2021-2023 – Український державний університет ім. М. Драгоманова, професійна кваліфікація «Магістр спеціальності психологія;  викладач психології закладу вищої освіти, психолог-дослідник»

2017-2021 - Сумський державний університет, освітня програма «Психологія» (рівень бакалавр)

Підвищення кваліфікації:

• 3 серпня 2023 – онлайн-семінар «EMDR treatment of chronic pain»;
  • 29-30 травня 2023 року – VIII Міжнародно науково-практична конференція «Актуальні проблеми сучасної науки та освіти»;
  • Серпень 2022 року – курс «COUN 556: Основи травматерапії»;
  • Лютий 2021 року – курс «Психологія стресу та способи боротьби з ним»;
  • 18-20 травня 2021 року – VІІ Міжнародна науково-практична конференція «Особистість у кризових умовах та критичних ситуаціях життя»;
  • 15 жовтня 2021 року – workshop «EUROPEAN VALUES IN EDUCATION FOR SUSTAINABLE DEVELOPMENT»;
  • Жовтень 2021 року ­– онлайн-курс «Зміна клімату, психічне здоров’я та усвідомлена поведінка щодо навколишнього середовища»;
  • 19 листопада 2020 року – VI Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми сучасної психології: перспективні та пріоритетні напрями наукових досліджень молодих науковців»;
  • Жовтень-грудень 2020 року ­– навчання у Школі місцевого розвитку за програмою «Молодь змінить Україну 2020» Фонду родини Богдана Гаврилишина;
  • 28 лютого – 1 березня 2019 року – V Міжнародна науково-практична конференція «Особистість у кризових умовах та критичних ситуаціях життя»;
  • 2-5 квітня 2019 року – номінація «Майбутнє психологічної науки» у II етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Психологія» (Теоретична та прикладна психологія).

Наукові публікації:

1. Тарасюк Д. І. Теоретико-методологічні основи дослідження фрустраційних реакцій // Матеріали ХІІ Міжнародної науково-практичної конференції (Мюнхен, Німеччина, 2023)
  2. Тарасюк Д. І. Дослідження фрустраційних реакцій студентів, перехворівших на Covid-19 та вплив на них психологічних чинників // Матеріали VIII Міжнародно науково-практичної конференції (Львів, 2023)
  3. Тарасюк Д. І. Психологічні чинники виникнення фрустраційних реакцій у студентів ЗВО, перехворівших на Covid-19 // магістерська кваліфікаційна робота (Київ, УДУ ім. М. Драгоманова, 2023)
  4. Тарасюк Д. І. Особливості дослідження прояву етнічної ідентичності у студентів-іноземців // Матеріали VI Міжнародної науково-практичної конференції (Кам'янець-Подільський, 2020)
  5. Улунова Г. Є.,Тарасюк Д. І. Психологічні особливості етнічної ідентичності у студентів із різним рівнем етнічної толерантності // Матеріали IХ Всеукраїнської наукової конференції студентів, аспірантів та викладачів (Суми, СумДУ, 2021)
  6. Тарасюк Д. І. Психологічні особливості етнічної ідентичності у студентів із різним рівнем етнічної толерантності // бакалаврська кваліфікаційна робота (Суми, СумДУ, 2021)