Гунбіна Анна Іванівна – викладач-стажист

Сфера наукових інтересів ­– психологія розвитку, психологічне консультування, педагогіка вищої школи.

Посада: викладач-стажист кафедри психології, політології та соціокультурних технологій

Основні дисципліни:

• «Загальна психологія»;
  • «Психологія розвитку та педагогічна психологія»;
  • «Практикум з психології».

Наукові інтереси:

• психологія розвитку;
  • психологічне консультування;
  • педагогіка вищої школи.

Контакти:

• Тел.: (0542) 68-77-96
  • Кабінет: Н312

Освіта:

2016 – 2020 - Сумський державний університет, освітня програма «Психологія» (рівень бакалавр)

2020 – 2022 – Комунальний заклад Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, професійна кваліфікація «Магістр з освітніх, педагогічних наук; викладач університетів та вищих навчальних закладів» (рівень магістр)

Досвід роботи:

Січень 2018 – квітень 2018 – лаборант на 0,1 ставки кафедри психології, політології та соціокультурних технологій

2020 – 2023 по теперішній час Практичний психолог Комунальної установи Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №9

2023 – по теперішній час Викладач-стажист кафедри психології, політології та соціокультурних технологій Сумського державного університету

2023 – по теперішній час Психолог проекту ГО "Центр громадських ініціатив "Інтелект Сумщини"" в рамках проєкту «Ukraine Education Response Consortium: Safe Return to Learnin» від Філії компанії “Людина в біді” в Україні.

Підвищення кваліфікації:

• 19 березня 2021 – Тренінг із застосуванням навчально-методичного комплексу «Соціальні та емоційні компетентності ХХІ століття»
  • 07 травня 2022 – Курс «Trauma, Loss, and Moral Injury: Applying the Lessons of Combat Psychiatry to the Care of Children and Families»
  • 11 травня 2022 – Семінар «Практики психологічної стійкості в умовах лих та травм і емоційного благополуччя для вчителів та допоміжного персоналу»
  • 04 червня 2022 – Науково-практичний семінар «Хвороби психіки чи тіла? Панічний розлад. Вегето-судинна дистонія, вегетативна дисфункція та інші неіснуючі хвороби»
  • 23 червня 2022 – Семінар «Як проводити інтерв’ю з дитиною, яка була свідком подій: практики судово- медичної експертизи щодо розкриття фактів фізичного та сексуального насильства»
  • 14 липня 2022 – Семінар «Робота з військовими та змінами у цивільному житті»
  • 16 серпня 2022 – Курс «Базова психологічна допомога в умовах війни»
  • 17 серпня 2022 – Курс «Академічна доброчесність: онлайн-курс для викладачів»
  • 30 серпня 2022 – Семінар «Теорія бойового стресу та управління ним»
  • 03 вересня 2022 - 4th International Conference: Responding to crisis, disasters and traumatic events
  • 21 листопада 2022 – Зустріч «Діти та кризові ситуації: принципи психологічної допомоги»

Наукові праці:

1. Пономаренко (Гунбіна) А. І. Важливість психологічного супроводу спортсменів зі стрільби з лука безпосередньо під час змагань // Перший крок у 5 науку. Матеріали ІX студентської конференції (Суми, СумДУ, 25 лютого 2018 року).
  2. Пономаренко (Гунбіна) А. І. Особливості стресових реакцій у спортсменів зі стрільби з лука в залежності від типу їх нервової системи // II тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності "Фізична культура і спорт" 21-22 березня 2019 р., м. Дніпро, Україна
  3. Гузенко О., Гунбіна А. Впровадження педагогічного тренінгу при підготовці майбутніх викладачів в умовах магістратури: переваги та труднощі. Розвиток освітніх систем в умовах євроінтеграційних трансформацій: Матеріали Міжнародної науково-практичної конференції, м. Чернівці, 26-27 травня 2021 року / за наук. ред. д. пед. наук С.З. Романюк. Чернівці: Чернівецький нац. ун-т, 2021. С. 153-159.
  4.  Гунбіна А. Використання навчального тренінгу у підготовці майбутніх викладачів вищої школи. Інновації в науці: сучасний вимір: матеріали Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції молодих дослідників (22 квітня 2021 року, м. Суми). – Суми: ФОП Цьома С.П., 2021. С. 66-67.
  5.  Гунбіна А. Критерії готовності майбутніх викладачів вищої школи до впровадження навчальних тренінгів. Від творчого пошуку – до професійного становлення: Збірник наукових праць студентів, магістрантів та молодих дослідників. Суми: НВВ КЗ СОІППО, 2022. С. 21-22.

Інші активності:

• 21-22 березня 2019 – Диплом ІІІ ступеня учасника ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Фізична культура і спорт»
  • 2021 – по теперішній час – член ГС «Національна психологічна асоціація»