Освітня лабораторія для зовнішньо-політичних експертів

21 листопада 2023
Аспірант кафедри ППСТ Бондарєв Артем взяв участь у «Освітній лабораторії для українських зовнішньо-політичних експертів та інфлюєнсерів», яка була ініційована громадською організацією «Центр міжнародної безпеки» у співпраці з Дипломатичною академією при МЗС України за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Гостьова лекція від практиків

17 листопада 2023
Член Експертної ради роботодавців ОНП 033 «Філософія», випускник аспірантури кафедри ППСТ, доктор філософії з філософії Анатолій Макогон провів для аспірантів кафедри лекцію.

Аспіранти кафедри обговорюють молодіжну політику в Україні

08 вересня 2023
Аспірант кафедри Артем Бондарєв за підтримки Ради з молодіжних питань при Президентові України спільно з Міністерство молоді та спорту України та міжнародними партнерами взяв участь у форумі для представників та представниць молодіжної сфери з усієї України – «Український молодіжний форум: відновлення в єдності».

Освітня лабораторія для зовнішньо-політичних експертів

21 листопада 2023