5 листопада доцент кафедри Костенко Андріана Миколаївна та старший викладач Король Сергій Миколайович провели в Конотопській міській об’єднаній територіальній громаді фокус-групові дослідження, які передбачені науково-дослідним проектом «Дослідження шляхів вдосконалення структури та рівня зайнятості населення праценадлишкових територій Сумської області». Замовником виступає Департамент соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації.

В рамках поїздки було проведено 3 фокус-групи: на базі Конотопського інституту Сумського державного університету (вікова група 15-25 рр.) та Конотопського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги (вікові групи 25-45 рр. та 45-60 рр.).