16 грудня 2019 року в рамках виконання науково-дослідної роботи «Дослідження шляхів вдосконалення структури та рівня зайнятості населення праценадлишкових територій Сумської області» на базі Сумського державного університету було проведено стратегічну сесію. Її метою було обговорення та пошук спільного бачення «точок зростання» всередині Сумської громади.

У ході роботи експерт робочої групи канд.політ.наук Микола Назаров презентував напрацювання команди у частині дослідження ринку праці та можливих точок зростання. Також проведений був SWOT-аналіз громади з фокусом на соціальну та демографічну складові. За результатами обговорення були висловлені слушні побажання щодо методології дослідження та акцентів на конкретні «точки зростання». У стратегічній сесії взяли участь представники місцевого самоврядування, громадський сектор, науковці, представники бізнесу.