17 грудня 2019 року в рамках виконання науково-дослідної роботи «Дослідження шляхів вдосконалення структури та рівня зайнятості населення праценадлишкових територій Сумської області» на базі Глухівської філії обласного центру зайнятості робочою групою проекту було проведено стратегічну сесію у місті Глухів. Її метою було формування спільного бачення шляхів покращення ситуації на ринку праці та пошук «точок зростання» всередині громади.

У роботі сесії прийняли участь т.в.о. міського голови Гладкий В.В., керівники управлінь та відділів виконкому міської ради, керівництво та працівники міськрайонного центру зайнятості, представники бізнесу та громадськості.

У ході проведення сесії представництву глухівської міської громади були представлені результати аналітичної роботи та соціологічних опитувань, підсумки фокус-групового обговорення рівня зайнятості та настроїв на території глухівської громади, підготовлені кафедрою психології, політології та соціокультурних технологій Сумського державного університету.

Після представлення результатів дослідження вони були обговорені присутніми. За результатами обговорення учасники стратегічної сесії визначили можливі шляхи діяльності у напрямку вдосконалення структури та рівня зайнятості населення на території Глухівської міської ради.

Особлива увага зверталась на необхідність пошуку консенсусу  та формування навичок конструктивного діалогу в громаді задля успішного подолання труднощів.