Ознайомлення здобувачів освітньої програми «Соціальна робота» із програмою «Ласкаво просимо до вулиці Сезам» відбулося на кафедрі ППСТ

02 травня 2024
В рамках вивчення предмету «Загальна та соціальна педагогіка» днями зі здобувачами ОП «Соціальна робота» було проведено заняття з ознайомлення з програмою «Ласкаво просимо до вулиці Сезам». 

Творче заняття для клієнтів ГО «Феліцитас» провели здобувачі освітньої програми «Соціальна робота»

30 квітня 2024
30 квітня чергове творче заняття для клієнтів ГО «Феліцитас» провели здобувачі освітньої програми «Соціальна робота». Це завершальний захід на нашій базі практики в цьому семестрі.

Результати другого дня молодіжного табору з міжетнічної толерантності “Місто рівних”

28 квітня 2024
28 квітня в Сумському державному університеті пройшов другий день молодіжного табору з міжетнічної толерантності “Місто рівних”.

Здобувачі третього курсу освітньої програми «Соціальна робота» проводять заняття на базі ГО «Феліцитас»

26 квітня 2024
26 квітня відбулася чергова зустріч наших студентів третього курсу ОП «Соціальна робота» з вихованцями ГО «Феліцитас». Цього разу було проведене заняття з аплікації та заняття з рухової активності.

На базі кафедри відбувся арт-захід в рамках проекту "Голос жінки має силу". Спільно з громадськими організаціями "Інтелект Сумщини" та "Калинове гроно" ми вирішили провести соціальний експеримент. Нам вдалось зібрати дітей різної вікової категорії, від 5-ти до 14 років, серед них були діти з багатодітних родин, діти зі статусом ВПО, діти з особливими потребами (ДЦП, проблеми зі слухом), діти з психологічними проблемами. Але ніяких відмінностей ми не помітили, всіх захопив творчий процес: освоювали техніку «акварель по-мокрому», малювали пастеллю, провели руханку, спілкувались, знайомились, демонстували свої роботи.

До арт-терапії активно долучались дорослі: мами, бабусі. Ми досягли мети – продемонстрували, що через такі заходи ми можемо соціалізувати дітей з особливими потребами, допомогти налагодити комунікацію. І арт-терапія якраз саме той метод, який допоможе подолати непорозуміння, страхи, невпевненість. Захід став корисним і для батьків, які також позбулись стереотипів стосовно своїх особливих дітей і того, як їх сприймуть інші діти. Ми впевнені, що арт-терапія дуже важливий інструмент інклюзії.
Захід відбувся в рамках Програма по відновленню миру і діалогу для внутрішньо переміщених жінок «ГОЛОС ЖІНКИ МАЄ СИЛУ» за фінансової підтримки «Institut für Auslandsbeziehungen».
#ГолосЖінкиМаєСилу #WomenVoicesCount #ФундаціяПравЛюдини

Сумський державний унiверситет,
вул. Харківська, 116, м. Суми, Україна, 40007,
Навчально-науковий корпус, ауд. Н-312

Телефон: (0542) 68-77-32

e-mail: [email protected]

При використанні матеріалів з сайту кафедри психології,
політології та соціокультурних технологій
посилання на ресурс обов'язкове.

All Rights Reserved.