Ознайомлення здобувачів освітньої програми «Соціальна робота» із програмою «Ласкаво просимо до вулиці Сезам» відбулося на кафедрі ППСТ

02 травня 2024
В рамках вивчення предмету «Загальна та соціальна педагогіка» днями зі здобувачами ОП «Соціальна робота» було проведено заняття з ознайомлення з програмою «Ласкаво просимо до вулиці Сезам».

Творче заняття для клієнтів ГО «Феліцитас» провели здобувачі освітньої програми «Соціальна робота»

30 квітня 2024
30 квітня чергове творче заняття для клієнтів ГО «Феліцитас» провели здобувачі освітньої програми «Соціальна робота». Це завершальний захід на нашій базі практики в цьому семестрі.

Результати другого дня молодіжного табору з міжетнічної толерантності “Місто рівних”

28 квітня 2024
28 квітня в Сумському державному університеті пройшов другий день молодіжного табору з міжетнічної толерантності “Місто рівних”.

Здобувачі третього курсу освітньої програми «Соціальна робота» проводять заняття на базі ГО «Феліцитас»

26 квітня 2024
26 квітня відбулася чергова зустріч наших студентів третього курсу ОП «Соціальна робота» з вихованцями ГО «Феліцитас». Цього разу було проведене заняття з аплікації та заняття з рухової активності.

Асистент кафедри психології, політології та соціокультурних технологій Чернякова Анна Анатоліївна долучилася до навчального візиту за Проектом "Прогресивне управління університетом" за тематикою "Студентське самоврядування", що відбувся 29.11 - 01.12.2017 року в Університеті Масарика, м. Брно, Чеська Республіка. Головна мета Проекту – сприяння подальшому розвитку вищої освіти в Україні.

Програма заходу передбачала зустріч з проректором з питань інтернаціоналізації Університету Масарика, Іваном Малим, ознайомлення із системою роботи студентського самоврядування університету , презентацію студентських організацій, зустріч з лідерами та представниками студентського самоврядування  Університету Масарика,  ознайомлення з роботою ряду структурних підрозділів навчального закладу:

- Центру «Терезіас» при кафедрі підтримки студентів з особливими потребами;

- Соціально – педагогічного центру на базі кафедри виховання, що надає допомогу у навчанні і вихованні дітей з аутизмом:

- Центру кар’єри, що функціонує як загально університетська електронна система і займається питаннями профорієнтації та працевлаштування студентів.

Чеські колеги радо поділилися напрацюваннями з проблеми студентського самоврядування та наголосили на цінності обміну досвідом у даному напрямку на міжнародному рівні.