Ознайомлення здобувачів освітньої програми «Соціальна робота» із програмою «Ласкаво просимо до вулиці Сезам» відбулося на кафедрі ППСТ

02 травня 2024
В рамках вивчення предмету «Загальна та соціальна педагогіка» днями зі здобувачами ОП «Соціальна робота» було проведено заняття з ознайомлення з програмою «Ласкаво просимо до вулиці Сезам».

Творче заняття для клієнтів ГО «Феліцитас» провели здобувачі освітньої програми «Соціальна робота»

30 квітня 2024
30 квітня чергове творче заняття для клієнтів ГО «Феліцитас» провели здобувачі освітньої програми «Соціальна робота». Це завершальний захід на нашій базі практики в цьому семестрі.

Результати другого дня молодіжного табору з міжетнічної толерантності “Місто рівних”

28 квітня 2024
28 квітня в Сумському державному університеті пройшов другий день молодіжного табору з міжетнічної толерантності “Місто рівних”.

Здобувачі третього курсу освітньої програми «Соціальна робота» проводять заняття на базі ГО «Феліцитас»

26 квітня 2024
26 квітня відбулася чергова зустріч наших студентів третього курсу ОП «Соціальна робота» з вихованцями ГО «Феліцитас». Цього разу було проведене заняття з аплікації та заняття з рухової активності.

28-30 червня 2019 року відбувся Проміжний форум проекту "Голос жінки має силу". Представниці з восьми регіонів: Закарпатської, Запорізької, Дніпропетровської, Київської, Миколаївської, Одеської, Сумської та Чернігівської областей зустрілися у Київській області, в тренінг-центрі "MamaCares" для обговорення проміжних результатів роботи в проекті.

Команда Сумської області була представлена співробітницями кафедри психології, політології та соціокультурних технологій - Анною Євсєєвою та Наталією Колядою, а також блогеркою проекту - студенткою кафедри журналістики Діаною Григоровою.

Перший вечір роботи був присвячений вивченню нових арт-терапевтичних методик та плануванню театральних вистав, що відбудеться в кожному регіоні у вересні в рамках проекту. Другий день був максимально насиченим, працювали буквально з ранку до ночі. Кожен регіон протягом години презентував результати роботи команди, ділилися досвідом, розповідали про особливості та "родзинки" реалізації проекту в області, відповідали на питання.

В третій день форуму ми працювали над плануванням напрямків роботи в проекті в наступному році. Загалом спілкування з учасницями з різних регіонів мотивувало до подальшої ще більш активної роботи та надихало на нові ідеї та пости.