Ознайомлення здобувачів освітньої програми «Соціальна робота» із програмою «Ласкаво просимо до вулиці Сезам» відбулося на кафедрі ППСТ

02 травня 2024
В рамках вивчення предмету «Загальна та соціальна педагогіка» днями зі здобувачами ОП «Соціальна робота» було проведено заняття з ознайомлення з програмою «Ласкаво просимо до вулиці Сезам».

Творче заняття для клієнтів ГО «Феліцитас» провели здобувачі освітньої програми «Соціальна робота»

30 квітня 2024
30 квітня чергове творче заняття для клієнтів ГО «Феліцитас» провели здобувачі освітньої програми «Соціальна робота». Це завершальний захід на нашій базі практики в цьому семестрі.

Результати другого дня молодіжного табору з міжетнічної толерантності “Місто рівних”

28 квітня 2024
28 квітня в Сумському державному університеті пройшов другий день молодіжного табору з міжетнічної толерантності “Місто рівних”.

Здобувачі третього курсу освітньої програми «Соціальна робота» проводять заняття на базі ГО «Феліцитас»

26 квітня 2024
26 квітня відбулася чергова зустріч наших студентів третього курсу ОП «Соціальна робота» з вихованцями ГО «Феліцитас». Цього разу було проведене заняття з аплікації та заняття з рухової активності.
У травні-червні кафедра психології, політології та соціокультурних технологій СумДУ приймала експертні комісії Міністерства освіти і науки України з проведення первинної акредитаційної експертизи підготовки бакалаврів з напряму підготовки 6.130102 «Соціальна робота» та освітньо-професійної програми «Соціальна робота» із спеціальності 231 «Соціальна робота» за першим  (бакалаврським рівнем).

У складі першої комісії працювали професор С.К.Шандрук (Тернопільський національний економічний університет) та доцент В.В. Балахтар (Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича). У складі другої комісії працювали доцент О.М. Паламарчук (Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського) та професор Рассказова О.І. (Комунальний заклад «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради).

За підсумками спілкування із викладачами кафедри та студентами спеціальності, проведених контрольних робіт, аналізу документації, ознайомлення із матеріальною базою університету обидві комісії надали позитивні висновки щодо первинної акредитації.