Ознайомлення здобувачів освітньої програми «Соціальна робота» із програмою «Ласкаво просимо до вулиці Сезам» відбулося на кафедрі ППСТ

02 травня 2024
В рамках вивчення предмету «Загальна та соціальна педагогіка» днями зі здобувачами ОП «Соціальна робота» було проведено заняття з ознайомлення з програмою «Ласкаво просимо до вулиці Сезам».

Творче заняття для клієнтів ГО «Феліцитас» провели здобувачі освітньої програми «Соціальна робота»

30 квітня 2024
30 квітня чергове творче заняття для клієнтів ГО «Феліцитас» провели здобувачі освітньої програми «Соціальна робота». Це завершальний захід на нашій базі практики в цьому семестрі.

Результати другого дня молодіжного табору з міжетнічної толерантності “Місто рівних”

28 квітня 2024
28 квітня в Сумському державному університеті пройшов другий день молодіжного табору з міжетнічної толерантності “Місто рівних”.

Здобувачі третього курсу освітньої програми «Соціальна робота» проводять заняття на базі ГО «Феліцитас»

26 квітня 2024
26 квітня відбулася чергова зустріч наших студентів третього курсу ОП «Соціальна робота» з вихованцями ГО «Феліцитас». Цього разу було проведене заняття з аплікації та заняття з рухової активності.

20 вересня 2019 р. Гендерний ресурсний центр СумДУ відвідала спостерігач від ОБСЄ (спеціальна моніторингова місія в Україні) п. Маргарита Васкез. Організація, яку представляє пані Маргарита, вже впродовж 4-х років працює в України, сприяючи зниженню напруги і встановленню миру, стабільності і безпеки. 29 травня 2014 року за указом президента (1282- VII) було підписано Меморандум, який дозволяє Спеціальній Моніторинговій Місії ОБСЄ працювати на всій території України.

В Сумській області наразі триває низка зустрічей пані Маргарити з обласною та місцевою владою, з представництвом навчальних закладів та недержавних організацій.

Метою проведення зустрічі в СумДУ було обговорення ситуації із забезпечення можливостей для жінок і чоловіків у всіх їх різноманітті скористатися своїми правами і свободами у рівній мірі. Гедерна політика, як і рівність за будь-якими іншими ознаками, включена на сьогодні не лише у зміст освіти, яку отримують студенти і студентки СумДУ, а й зафіксована як важлива частина корпоративної культури університету. Отже, маючи спільні погляди зі спеціальною моніторинговою місією ОБСЄ щодо потреби формування толерантності у сучасному світі, постійного наголосу на повазі до прав людини, було обговорено питання співпраці у заходах, спрямованих на недопущення порушень прав і свобод громадян, вразливих груп населення тощо.

За підсумками робочої зустрічі було досягнуто домовленості про подальші спільні ініціативи щодо забезпечення рівних прав і можливостей для жінок і чоловіків у всіх їх різноманітті, зокрема, публічні лекції для студентів та інформаційні кампанії.