11 жовтня 2023

10 жовтня до всесвітнього Дня психічного здоров’я студенти спеціальностей «Психологія» та «Організаційна психологія» разом із Психологічною службою СумДУ долучилися до проведення заходу обласного рівня у Конгрес-центрі СумДУ.

Здобувачі освіти мали нагоду продемонструвати техніки першої психологічної допомоги, які розроблені в  межах Всеукраїнської програми ментального здоров'я «Ти як?», ініційованої першою леді України Оленою Зеленською. На початку та вкінці заходу, здобувачі освіти проводили вхідне та вихідне анкетування для з’ясування психоемоційного стану. Серед учасників заходу були представники обласної військової адміністрації, департаментів, закладів освіти, тощо.

Також, на заході були представлені різні організації та установи, які поділилися своїми напрацюваннями в межах своїх напрямів роботи.