10 листопада 2023

10 листопада 2023 р. відбувся онлайн-курс підвищення кваліфікації викладачів класу хореографії «Питання професійної компетенції викладача хореографічних дисциплін в сучасних умовах»» організатором якого виступав Обласний навчально-методичний центр підвищення кваліфікації працівників культосвітніх закладів м. Харків.

Старший викладач, гарант освітньої програми «Менеджмент соціокультурної діяльності» кафедри психології, політології та соціокультурних технологій СумДУ Тетяна Повалій була запрошена в якості провідного фахівця в галузі музично-ритмічного виховання за системою Эміля Жак-Далькроза з лекцією на тему «Ритміка в соціокультурному просторі Європи». На семінарі викладачка поділилася з учасниками власним досвідом щодо використання під час танцювальної підготовки молоді різноманітних ритмічних вправ за методою Далькроза, до яких належать наступні: вправи на знайомство з аудиторією, на реалізацію темпоритму, на розпізнавання музичних розмірів за допомогою рухів рук та ніг, на визначення сильної долі, на справність та координацію рухів, на відчуття та відтворення регістру, на динамічні відтінки та інші.