08 листопада 2023

08 листопада старший викладач кафедри ППСТ, гарант ОП «Менеджмент соціокультурної діяльності» Тетяна Повалій взяла участь у VІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Креативні технології, підприємництво і менеджмент в організації соціокультурної сфери ХХІ століття».

З метою напрацювання конструктивних контактів з вітчизняними колегами та забезпечення співпраці з викладачами кафедри фешн та шоу-бізнесу Київського національного університету культури і мистецтв старший викладач кафедри ППСТ, гарант ОП «Менеджмент соціокультурної діяльності» Тетяна Повалій взяла участь у VІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Креативні технології, підприємництво і менеджмент в організації соціокультурної сфери ХХІ століття». На конференції викладачкою було підняте актуальне питання щодо особливостей роботи менеджера соціокультурної діяльності в умовах діджиталізації; представлено результати досліджень фахівців та здобувачів кафедри ППСТ у цій сфері, що проводилися на базі підготовки бакалаврів спеціальності «Менеджмент соціокультурної діяльності» в межах дисциплін «Туризм і рекреаційна діяльність» та «Організаційно-екскурсійна діяльність».