10 грудня 2023

9 грудня в молодіжному центрі «Романтика» відбулося чергове засідання Дебатної ліги. Керівник цього проєкту, аспірант кафедри, член робочої проектної групи ОНП 033 Філософія Артем Бондарєв модерував дебати щодо основних перепон на шляху членства України в НАТО.

Учні КУ Сумської загальноосвітньої школи I-III ступенів №27 активно обмінювалися позиціями щодо цього питання та висловлювали різні та аргументовані думки. Судді дебатів професор кафедри Андрій ЛЕБІДЬ та доцент Микола НАЗАРОВ задавали уточнюючі питання та коментували загальну логіку та хід дебатів.

Також в рамках обговорення була піднята тема членства України в ЄС і НАТО, зокрема необхідність цього як однієї з безпекових гарантій Україні.