13 грудня 2023

У межах співпраці між здобувачами освітньої програми «Менеджмент соціокультурної діяльності» СумДУ (Прихожай Вероніка, здобувачка 3 курсу), учасниками наукового об’єднання «Проєктувальна діяльність event-команди» кафедри ППСТ та МЦ «Романтика» було підготовлено та проведено захід «Культура на часі» (на базі МЦ «Романтика»). Помічниками заходу стали артисти театру «Кураж» і талановиті хореографи НАНТ «Сонечко».

Захід занурив учасників та учасниць у світ української культури, де відтворювалися сценки народних казок, вивчалися танці Центральної України, Закарпаття та Слобожанщини. А на останок, змагалися за перше місце у квізі «Годинник культури», питання якого охоплювали найактуальніші теми молоді.