03 квітня 2024

3 квітня 2024 року у «Конгес-центрі» відбувся черговий майстер-клас «Практичне введення в трансову роботу», який провів доцент кафедри ППСТ С.О. Ніколаєнко.

В роботі заходу прийняли участь магістранти-психологи, студенти-психологи, а також викладачі та співробітники навчально-наукового медичного інституту СумДУ. Метою майстер-класу було ознайомлення учасників з ефективними методами нейролінгвістичного програмування, які містять аспект активного трансу. На початку зустрічі С.О. Ніколаєнко ознайомив учасників з поняттями  активного трансу, методів нейролінгвістичного програмування та показав можливості їх застосування у різних терапевтичних контекстах.

В процесі проведення майстер-класу С.О. Ніколаєнко продемонстрував та детально прокоментував такі техніки, як «Помах», «Інтеграція конфліктних частин», «Куб», «Переривання емоційно-негативних зв’язків».

Після завершення демонстрацій охочі змогли задати учасникам запитання та обговорити продемонстровані методи.