06 квітня 2024

06 квітня на кафедрі ППСТ відбувся навчально-методичний семінар, що включав психологічний тренінг по згуртованості колективу.

На початку семінара застосовано форми роботи, спрямовані на психосоціальну підтримку та розвиток психологічної атмосфери персоналу. Проведено рефлексію внутрішніх та зовнішніх ресурсів науково-педагогічних працівників. У міні-групах викладачі обговорили образ сучасного здобувача та важливі компетентності випускника.

Друга частина семінра була присвячена обговоренню позитивних та негативних навчально-методичних практик роботи з сучасними здобувачами, відбулися дебати та обмін досвідом щодо вдосконалення окремих аспектів педагогічної діяльності.

Семінар пройшов у дружній атмосфері, що надихала на покращення комунікації між викладачами, посилення професійної корпоративної згуртованості та формування нових горизонтів і пріоритетів роботи зі здобувачами.