22 травня 2020

24 жовтня 2019 року доцент кафедри психології, політології та соціокультурних технологій Семенов В.М. прийняв участь у роботі круглого столу «Впровадження нового Закону України «Про соціальні послуги»: завдання для освіти та практики».

На засіданні круглого столу були обговорені такі питання: Чи є новий Закону України «Про соціальні послуги» інноваційним за змістом?; Які зміни у діяльності державних та недержавних надавачів соціальних послуг очікуються з введенням в дію нового Закону?; Чи потребують змін наявні стандарти вищої освіти з підготовки здобувачів освіти за спеціальністю 231 Соціальна робота та інші питання щодо впровадження цього Закону України.

index4

На круглому столі виступили з доповідями представник уповноваженого Верховної Ради України з прав людини з дотримання соціальних та економічних прав Степанченко О.А, директор Києво-Святошинського районного Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Мельниченко О.М.

index5

Після виступів була проведена дискусія за питаннями круглого столу.