22 травня 2020

21.01.2020 року у Конгрес-центрі Сумського державного університету відбувся захід, який дав початок чудовому проєкту «Місто, дружнє до дітей». Психологічна служба СумДУ та кафедра психології, політології та соціокультуних технологій у співпраці з Відділом позанавчальної роботи СумДУ, Інформаційно-методичним центром управління освіти і науки Сумської міської ради, Студентським ректоратом долучилася до реалізації практичної складової проєкту. Психологи СумДУ забезпечать проведення циклу тренінгових занять "ЗНО без хвилювань" для старшокласників  м.Суми , спрямованих на психологічну підготовку до складання ЗНО.

index

Під час зустрічі більше 100 учнів з різних шкіл міста мали змогу дізнатися про проєкт та надати зворотній зв’язок щодо основних труднощів, з якими стикаються старшокласники, під час вступу до закладів вищої освіти.

index1

Наступний етап проєкту – власне проведення тренінгових занять з психологічної підготовки учнів до ЗНО- розпочнеться наприкінці січня 2020 року.