22 травня 2020

15 лютого 2020 р. у Сумах відбувся Міжнародний багатожанровий конкурс «Сузір’я – Gold Europe», за підтримки міністерства культури Чехії, Українського національного дому, I & J Company s.r.o. «GOLD EUROPE (EU TALENT)» (Прага, Чехія) та некомерційної Громадської організації «Зоряний шлях». Старший викладач кафедри психології, політології та соціокультурних технологій СумДУ Тетяна Повалій була запрошена в якості члена журі для відбору найбільш талановитих та яскравих творчих колективів і окремих виконавців країни. Порядок денний конкурсу включав у себе виступи учасників (соло, дует, колектив) у таких номінаціях: інструментальне виконавство, вокал, художнє слово (театральний жанр), хореографія, образотворче мистецтво та декоративно-прикладне мистецтво.