16 червня 2021
8-10 червня у Вінниці розпочалась триденна симуляційна вправа від експертів Координатора проєктів ОБСЄ в Україні OSCE Project Co-ordinator in Ukraine для державних фахівців з Київської та Сумської областей! В составі делегації від Сумської області була Крістіна Сахно Експертка з протидії торгівлі людьми в Сумській області, фахівчиня кафедри ППСТ та студенти третього курсу спеціальності Соціальна робота. На основі реалістичних сценаріїв, розроблених експертами, розслідувалися випадки трудової та сексуальної експлуатації. Сюжети були розроблені з урахуванням основних тенденцій у сфері протидії торгівлі людьми. Сюжетні лінії спрямовані на використання міждисциплінарного підходу, який передбачає спільну роботу державних структур та недержавних організацій.
Вправи розроблені з метою, щоб всі учасники змогли удосконалити практичні навички з ідентифікації постраждалих, відпрацювати механізм перенаправлення та чіткого розподілу відповідальності й компетенцій під час виявлення та реінтеграції постраждалих від торгівлі людьми. Симуляційні вправи проводяться в рамках ініціативи Координатора проектів ОБСЄ в Україні з навчання фахівців у сфері протидії торгівлі людьми. Сюжети вправ розроблені з урахуванням основних тенденцій в сфері протидії торгівлі людьми. Сценарій приділяє увагу як підвищенню ефективності правоохоронної діяльності, так і захисту прав людини за допомогою підходу, орієнтованого на постраждалих.