15 вересня 2021

На базі Департаменту соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації пройшла зустріч студентів-першокурсників за спеціальністю «соціальна робота» з Михайлом Дубровським, директором Департаменту. Михайло Дубровський ознайомив майбутніх фахівців щодо організації соціальної роботи в Сумській області, особливостями системи соціального захисту населення, можливі заходи удосконалення діючої системи соціального захисту окремих категорій населення України та історією розвитку соціальної роботи в регіоні.

Валентина Соболєва, начальник відділу соціальних гарантій управління соціальних гарантій, пільг та компенсацій Департаменту поінформувала присутніх про види соціальних допомог населенню. Під час зустрічі студенти отримали вичерпні відповіді на запитання.