18 вересня 2021

Новий – 24-й виставковий сезон галерея мистецтв «Академічна» розпочала у новому приміщенні, яке знаходиться у Конгрес-центрі СумДУ (ауд. № 216). Познайомилися та оцінили нову локацію гості, які завітали на вернісаж персональної виставки «Птахи над озером» члена Національної спілки художників України, доцента кафедри психології, політології та соціокультурних технологій  Сергій Побожія.

В експозиції виставки репрезентовані твори, виконані художником упродовж останніх семи років у різних техніках: акварель, пастель, живопис олією, рисунок кольоровими та графітним олівцями. Увагу глядачів привернули два триптихи: ««Птахи над озером» та «Нічний політ птаха», тематику  яких автор розкрив, використовуючи різні мистецькі технології. Окрім того, художник розкриває таємниці своєї творчої лабораторії, показуючи начерки та ескізи, які передували появі кінцевих композицій. Окреме місце займають декілька робіт із серії «Діалоги у просторі мистецтва», яку автор розробляє вже довгий час. Цікаві мистецькі знахідки знайдені митцем в акварелях.

Присутні на вернісажі студенти групи КД-81 спеціальності МСКД познайомилися з особливостями проведення такого специфічного культурного заходу, яким вважається відкриття художньої виставки. Отримані  студентами знання використовуватимуться при написанні курсових та дипломних робіт. А випускниця цієї спеціальності Вікторія Білоцерківець поділилася своїми спогадами про заняття у галереї та відмітила їхнє прикладне значення.